“Dobre piwo i grillowane jedzenie”

Mesa Grill Restaurant Cafe
Nr 2 wśród 26 Restauracje (Dźwirzyno)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal oferuje bardzo dobre posiłki przygotowane na świeżo oraz pyszne piwo. Duży wybór dań oraz napoi

Dziękujemy, 377mateuszz

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najpyszniejsze rybne potrawy na całym wybrzeżu. Gravlax palce lizać po którego się wraca codziennie a dania na ciepło pyszne i w ilości nie do przejedzenia.

Dziękujemy, Gracja S
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna ryba. Czuć, że wszystko jest na świeżo przyrządzane, dlatego też czas oczekiwania nie należy do najkrótszych, ale warto czekać. Pyszne świeże soki i koktajle. Bardzo fajna jest możliwość wyboru dań w wersji glutenowej lub bezglutenowej, co sprawia ,że osoby z celiakią bez problemu znajdą coś dla siebie, a osoby na normalnej diecie nie będą musiały rezygnować z glutenu.

Dziękujemy, sakulus
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy do lokalu z żoną po zobaczeniu dobrej oceny na tripadvisiorze. Zamówiłem Burgera i Pizze. Ceny dosyć wysokie więc oczekiwaliśmy czegoś dobrego. Burger który kosztuje 29 zł powinien być troszkę lepszy niż cienki wołowy placek i nawalone sałaty żeby był większy. Zresztą widać na zdjęciu. Kelnerka nie pyta o stopień wysmazenia więc uznałem że jest uniwersalny. Frytek w tym zestawie było dokładnie 13 więc też bez szału. Dokładnie tyle co na zdjęciu. Jedynym plusem w burgerze był smak. Nie był taki zły pod tym względem no ale najeść się sałatą nie dało i 13 frytkami.
Pizza kosztowała 33 zł a jej wielkość to 30 cm. Smak bardzo średni. Coca cola 0,2 l to koszt 7 zł. Dla mnie to lekka przesada. Nie wiem skąd tyle dobrych opini ale ja tam na pewno nie wrócę.

1  Dziękujemy, 339arturk
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyborne jedzenie, świetna atmosfera i profesjonalna obsługa. Gorąco polecam. Hamburgery i dania dla dzieci wyborne.

Dziękujemy, 959micha_m

Mesa Grill Restaurant Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Mesa Grill Restaurant Cafe? Podziel się wrażeniami!