“Odgrzewana pizza w 5 minut za 30 pln”

Alforno Restauracja&Pizza
Nr 5 wśród 26 Restauracje (Dźwirzyno)
Kuchnie: Włoska

W 5 minut pizza... Twarda, krusząca się... Za 30 PLN. Sami oceńcie czy warto. Pani kelnerka częściej na zapleczu niż z na sali... Słychać jak obgaduja ludzi. Żenada

Dziękujemy, Agnieszek73

Pizza smaczna, choć ciut za dużo składników jak na włoską,natomiast zapiekany szpinak genialny!!! Najlepszy na świecie! Jako przystawka zdecydowanie dla 2 osób, bo porcje ogromne. Przepyszne gnocchi, makarony,mule...wszystko pięknie podane i doprawione idealnie! Polecam gorąco!

Dziękujemy, dominikas23
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji jest spory wybór posiłków łącznie z pizza. Obsługa jest świetna i bardzo szybko obsługuje klienta. Sama pizza była dobra choć ciasto do pizzy oceniam jako przeciętne

Dziękujemy, 377mateuszz
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza restauracja w Dźwirzynie! Bywamy tam regularnie od 3 sezonów, jedliśmy prawie wszystko z karty i zawsze byliśmy zadowoleni. Owszem czasami trzeba długo czekać ale naprawdę warto!

Dziękujemy, 351wojciechs
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyna taka restauracja w Dźwirzynie. Bylam kilka dni i to zdecydowanie to czego szukałam. Najlepsze krewetki jakie jadlam!! Carbonara obłędna. Klasa sama w sobie. Warto w 100%. Restauracja dla wymagajacych z całą pewnością.

Dziękujemy, Anulasrula

Alforno Restauracja&Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Alforno Restauracja&Pizza? Podziel się wrażeniami!