Dźwirzyno

“Najlepsza restauracja w Dźwirzynie”

Alforno Restauracja&Pizza
Nr 5 wśród 26 Restauracje (Dźwirzyno)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza restauracja w Dźwirzynie! Bywamy tam regularnie od 3 sezonów, jedliśmy prawie wszystko z karty i zawsze byliśmy zadowoleni. Owszem czasami trzeba długo czekać ale naprawdę warto!

Dziękujemy, 351wojciechs

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyna taka restauracja w Dźwirzynie. Bylam kilka dni i to zdecydowanie to czego szukałam. Najlepsze krewetki jakie jadlam!! Carbonara obłędna. Klasa sama w sobie. Warto w 100%. Restauracja dla wymagajacych z całą pewnością.

Dziękujemy, Anulasrula
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Kelnerzy nieogarnięci, nie potrafili wskazać stolika. Bardzo głośno od ulicy, od huku boli głowa. Jedzenie przeciętne, jak już się człowiek doczeka.

Dziękujemy, Maciej E
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Niestety zawiedliśmy się już samym oczekiwaniem na przystawke. Czekaliśmy ponad godzinę. Jednej przekąski nie było, a sos tzatziki nadawał się jedynie do wylania. Zamawialiśmy też duży napój, a obsługa nawet nie poinformowała, że danej pojemności nie ma i dała nam inną. Na pocieche dostaliśmy 10 procent rabatu.. Raczej tam już nie zajrzymy.

1  Dziękujemy, PaulinaPodroznik
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna pizza, dość szybo podane i plus ze można razem
Z pieskiem ; sympatyczna obsługa ; wystrój Ok . Polecam i pewnie wrócę bo często bywam w Dźwirzynie

Dziękujemy, V5574ADannae

Alforno Restauracja&Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Alforno Restauracja&Pizza? Podziel się wrażeniami!