“magia, urok, czar....”

Restauracja Magia Lubczyku
Nr 9 wśród 26 Restauracje (Dźwirzyno)
Opis: Restauracja a la carte 5* nadmorskiego hotelu HAVET Resort & SPA w Dźwirzynie k/Kołobrzegu. Inspiracją tworzenia menu są domowe smaki dzieciństwa, zaprezentowane w nowoczesnej kulinarnej odsłonie. Korzystamy z tego co najlepsze, z tego co daje nam natura.
Zrecenzowano 5 września 2019

Magia Lubczyku zachwyca...
Każdego dnia traktowani byliśmy po królewsku... Panowie Kelnerzy to osoby o najwyższej kulturze, wyjątkowej elegancji i charyzmie! Pan Arek, którego przesłanie brzmi - "obsługujemy klientów jak sami chcielibyśmy być obsłużeni" -Wspaniała Osoba!
Dania przepyszne, pięknie podane - ostatecznie podczas 7-dniowego pobytu w Dźwirzynie w Havecie byliśmy codziennie!!!!
Pozdrawiamy z gór!!! (szczególne pozdrowienia dla Pana Kelnera, który pełni również misję ratowniczą !!!!!)

Dziękujemy, AnuszkaAnuszka

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne, klimatyczne miejsce. Wybitna kuchnia z użyciem lokalnych składników. Kilkukrotne wizyty, bez żadnego rozczarowania. Polecam menu degustacyjne, doskonały przegląd możliwości kucharzy. Obsługa dyskretna, profesjonalna, świetny dobór win. Lepiej raz zjeść tutaj i zapamiętać na długo niż codziennie „zaspokajać głód” w okolicznych gar-kuchniach.

Dziękujemy, marcins141
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko po prostu perfekcyjne. Zwykły schabowy, ale idealnie podany z najlepszą mizerią jaką jadłem. W prostocie siła i sztuka. Na przystawkę pyszny śledź, a do tego krem z gruszki i pietruszki idealnie przelamany ostrą przyprawą. Obsługa serdeczna i profesjonalna i wspaniały wystrój restauracji.

Dziękujemy, fidod2015
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Świetne miejsce z otwartą kuchnią, urządzone z najwyższą starannością. Obsługa bardzo miła, jedzenie dopracowane wręcz do perfekcji. Golonka z dzika była idealna, chrupiąca skórka, wewnątrz delikatne, idealnie wypieczone i nie suche (jak to dziczyzna) mięso. Świetnie zbilansowane dodatki, sosy do mięsa no i ta królewska porcja... najadłem się :). Następnym razem przyjadę na sezonowane steki no i jeszcze nie raz na golonkę z dzika :) Dziękuję i pozdrawiam.

Dziękujemy, MarcinWojtalik
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrej jakości składniki, świetnie skomponowane potrawy, sprawna i sympatyczna obsługa - kuchnia naprawdę wysokich lotów. Polecam każdemu kto chce zjeść coś pysznego i oryginalnego w Dźwirzynie - w mojej ocenie najlepsza restauracja w tej miejscowości.

Dziękujemy, 430magdalena_

Restauracja Magia Lubczyku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Magia Lubczyku? Podziel się wrażeniami!