Dźwirzyno

“Polecam”
Trattoria Sorrento — recenzja

Trattoria Sorrento
Nr 13 wśród 26 Restauracje (Dźwirzyno)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne. Ja jadłem polędwiczki z kurkami w przepysznym sosie. polędwiczki mięciutkie i doskonale zrobione. Żona wzięła zupę cebulowa i tagliatelle z krewetkami i również była zachwycona. Na deser maliny na ciepło z lodami - pychota
Polecam wszystkim. Doskonale jedzenie i obsługa w niewielkich pieniadzach

Dziękujemy, Travel794213

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Cieplutki klimat restauracji sprawił, że poczuliśmy się miło ugoszczeni. Jedzenie przepyszne - bardzo zdolni kucharze oraz pięknie ozdobione dania niczym u Amaro. Obsługa pierwsza klasa, piękne i pracowite kelnerki. Brawa dla Państwa - fantastyczne miejsce! Na pewno wrócimy! :)

2  Dziękujemy, WujekKamil
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo ekskluzywnego wyglądu restauracji dostaliśmy „w twarz” od kucharza rozgotowanym makaronem i niesmaczną carbonarą oraz pizzą z której wylewały się składniki połączone z wodnistą breją. Obsługa kelnerska? Chłopak przelał kieliszek proseco i uciekł ze Strachu nie napełniając pozostałych - serio. Tylko frytki były pyszne.

Dziękujemy, 436marcinf
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się że znajomymi będąc dosyć sceptycznie nastawieni. Restauracja wygląda na drogą i ekskluzywną dlatego baliśmy się cen i ilości jedzenia na talerzu. WIELKA NIESPODZIANKA! Ceny nie kosmiczne, jedzenia dużo i jak smacznie to aż głowa boli! Makarony i łosoś wspaniały! Polecam z całego serca!

Termin wizyty: sierpień 2018
3  Dziękujemy, Oliwia B
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po 50 minutach czekania pani oznajmila ze pizza jeszcze nie weszla do pieca. Dziekuje ostatni raz tu bylismy.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Jan J

Trattoria Sorrento — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dźwirzyno, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Sorrento? Podziel się wrażeniami!