“Wakacje 2019”
Pobite Gary — recenzja

Pobite Gary
Nr 4 wśród 26 Restauracje (Dźwirzyno)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie jest to może wybitna restauracja ale jeżeli chodzi o obiad czy deser z rodziną to jak najbardziej polecam. Dania obiadowe smaczne i ciekawe - miła odmiana od ryby smażonej w oleju - przepyszne desery i lody własnej produkcji. Sympatyczna obsługa.

1  Dziękujemy, 351wojciechs

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzienie i obsluga
Najlepsza restauracja w jakiej ostatnimi czasy jedlismy . Polecam bardzo .

Dziękujemy, grzegorzb585
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Obsługa 1Klasa Pysznie i Smacznie jeśli będziesz w Dźwirzynie i raz zagościsz w Pobitych Garach to w czasie pierwszej wizyty już będziesz chciał wrócić tu ponownie.Jednym Słowem Smacznie, Pysznie, Miło i wszystko w rozsądnych cenachJeszcze Raz Bardzo Dziękujemy za Pyszne Obiady za Rezerwację na Kolacje Pyszne desery Już Czekamy na Wakacje 2020

Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko cena adekwatna do wielkości porcji smaczne i wyborne.
Bardzo miła i elokwentna znająca temat obsługa .
Polecam wszystkim

Dziękujemy, pawe_p587
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Bardzo dobre i pyszne jedzenie , duże porcje , świetna i miła obsługa polecam na 100% jesteśmy mega zadowoleni

Dziękujemy, natalia r

Pobite Gary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pobite Gary? Podziel się wrażeniami!