“Będę tępił takie miejsca.”
Timoni — recenzja

Timoni
Nr 24 wśród 78 Restauracje (Ulcinj)
Zrecenzowano 10 września 2019

Nie ma znaczenia co zamowisz, to samo mieso w kazdej potrawie. Owoce morza w tak grubej i tlustej panierce ze nie moglem uwierzyc. Absolutny minus za brak platnosci karta. To niedpouszczalne! Ceny ok, porcje mniejsze niz zwykle w Ulcinj.

Dziękujemy, Miroszt

Zrecenzowano 12 lipca 2019

Jedzenie średnie ani gorsze ani lepsze niż w innych miejscach. Niestety nie można płacić kartą co w cywilizowanych miejscach powinno być normą

1  Dziękujemy, Bogdan K
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyzwoita pizza, miła obsługa. Duża porcja risotta. Miejsce nie najgorsze z dobrą obsługą i widokiem na plażę.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, BeataD917
Zrecenzowano 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Godna polecenia, widok piękny na morze, jedzenie bardzo znaczne w przyzwoitej cenie. Obsługa bardzo miła. Czysto.
Jedynym minusem jest brak windy, więc osoby starsze, niepełnosprawni czy rodzice z małym dzieckiem w wózku mogą mieć problemy z wejściem, ponieważ restauracja znajduje się na tarasie na 1 pietrze.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, G3438YAkarolinak
Zrecenzowano 20 czerwca 2018

Byłem tylko na piwku... Musiałem ochłodzić się po wylegiwaniu się na plaży i skorzystać z toalety, której na plaży brakuje. Przed sezonem było w miarę pusto, ale wiem jak tu wygląda w sezonie (byłem kiedyś w lipcu) - z pewnością nie byłoby szans na wolne miejsce

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jarosław C

Timoni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ulcinj, Ulcinj Municipality

Byłeś(-aś) w Timoni? Podziel się wrażeniami!