“Lovac”

Restaurant Lovac Since 1928
Nr 1 wśród 78 Restauracje (Ulcinj)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Restauracja godna polecenia. Dania przepyszne, duże porcje i ceny bardzo przystępne. Kochamy tą restaurację za jedzenie a przede wszystkim atmosferę jaką stwarzają właściciele.

Dziękujemy, Karina Z

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, wspaniali ludzie, domowa atmosfera. Czarnogóra zawsze będzie mi sie kojarzyć z tym cudownym miejscem i ludźmi, którzy tu pracują. Wrócę tu nie raz.

Dziękujemy, Marzena S
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chcecie dobrze zjeść? Napić się? Dobrze spędzić czas? Stać się częścią lokalnej rodziny?
To tu!
Rodzina restauracja, z pokolenia na pokolenie, jedyna z takim klimatem w okolicy!
Być tu i nie zaliczyć tego miejsca, to jak być w Paryżu i nie widzieć wieży Eiffla :D
Zdecydowanie polecam, a zwłaszcza przed i po sezonie.. Wtedy od właścicieli przy rakiji dowiecie się wszystkiego o okolicy i całej historii
10/10 !!!

Dziękujemy, Kuba_Libre_mne
Zrecenzowano 5 września 2019

Do restauracji trafiliśmy zupełnym przypadkiem ze znajomymi gdy wybraliśmy się na Veliką Plaze, bo mieszkaliśmy w hotelu przy mniejszej plaży w centrum. Jedzenie pyszne, niesamowita atmosfera, kelnerzy bardzo sympatyczni, mówią w wielu językach - słyszeliśmy angielski, niemiecki, rosyjski, polski i inne ;) spokojnie po polsku można się dogadać. Na początku dostaliśmy domowe nalewki i przystawkę. Owoce morza świeże, bardzo smaczne. Pizza przepyszna. Załowaliśmy że trafiliśmy do restauracji tak późno podczas naszego pobytu, ale do jego końca byliśmy jeszcze 3 razy, Polecam!

Dziękujemy, KarolinaW667
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji Lovac trafiliśmy sugerując się opiniami z TripAdvisor. W pełni zasługują na te oceny które dostają. Jest to najlepsza restauracja w okolicy. Obsługa fantastyczna. Kelnerzy bardzo mili i na dodatek mówią po Polsku co było dla nas dużym zaskoczeniem. Ceny umiarkowane. Jedzenie pyszne. Jedliśmy zarówno pizze, dania z grilla jak również regionalne potrawy . Na początek miła niespodzianka od restauracji w postaci kieliszeczka nalewki (wyjeżdżając zakupiliśmy nalewki oraz oliwe z oliwek ) która smakuje obłędnie oraz talerza z pysznymi smakołykami - szynki własnoręcznie robione, sera czarnogorskiego oraz pieczonych bakłażanów. Jeżeli ktoś chce skosztować jak smakuje Czarnogóra to tylko w restauracji Lovac się o tym przekona!!! Naprawdę polecam!!!

Dziękujemy, AnkaJas

Restaurant Lovac Since 1928 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ulcinj, Ulcinj Municipality

Byłeś(-aś) w Restaurant Lovac Since 1928? Podziel się wrażeniami!