Ulcinj

“Najlepsza restauracja w Ulcinj!”

Restaurant Lovac Since 1928
Nr 1 wśród 78 Restauracje (Ulcinj)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Do restauracji trafiliśmy zupełnym przypadkiem ze znajomymi gdy wybraliśmy się na Veliką Plaze, bo mieszkaliśmy w hotelu przy mniejszej plaży w centrum. Jedzenie pyszne, niesamowita atmosfera, kelnerzy bardzo sympatyczni, mówią w wielu językach - słyszeliśmy angielski, niemiecki, rosyjski, polski i inne ;) spokojnie po polsku można się dogadać. Na początku dostaliśmy domowe nalewki i przystawkę. Owoce morza świeże, bardzo smaczne. Pizza przepyszna. Załowaliśmy że trafiliśmy do restauracji tak późno podczas naszego pobytu, ale do jego końca byliśmy jeszcze 3 razy, Polecam!

Dziękujemy, KarolinaW667

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji Lovac trafiliśmy sugerując się opiniami z TripAdvisor. W pełni zasługują na te oceny które dostają. Jest to najlepsza restauracja w okolicy. Obsługa fantastyczna. Kelnerzy bardzo mili i na dodatek mówią po Polsku co było dla nas dużym zaskoczeniem. Ceny umiarkowane. Jedzenie pyszne. Jedliśmy zarówno pizze, dania z grilla jak również regionalne potrawy . Na początek miła niespodzianka od restauracji w postaci kieliszeczka nalewki (wyjeżdżając zakupiliśmy nalewki oraz oliwe z oliwek ) która smakuje obłędnie oraz talerza z pysznymi smakołykami - szynki własnoręcznie robione, sera czarnogorskiego oraz pieczonych bakłażanów. Jeżeli ktoś chce skosztować jak smakuje Czarnogóra to tylko w restauracji Lovac się o tym przekona!!! Naprawdę polecam!!!

Dziękujemy, AnkaJas
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsza restauracja w promieniu kilkudziesieciu kilometrow, prowadzona przez wspaniala rodzine, ktora dba o swietna atmosfere i przepyszne jedzenie. Przyjezdzam w to samo miejsce od wielu lat i zawsze odwiedzam restauracje Lovaca i nigdy sie nie zawiodlem. Ceny nie sa wysokie, ale jakosc najwyzsza. Miejsce absolutnie godne polecenia.

Dziękujemy, Remi31337
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Polecam Restaurację Lovac w Ulcinj. Spędzaliśmy z mężem urlop przez 7 dni i wszystkie posiłki jedliśmy w Restauracji Lovac, zaczęliśmy od pizzy a skończyliśmy na owocach morza. Posilki pyszne, smaczne. Czekadelka również. Jedzenie podają w profesjonalnym stylu, przemiła obsługa, uśmiechnięta każdego dnia, a jednocześnie przyjazna otoczeniu, rodzinna. Wiekszosc produktow pochodzi z ich wlasnej produkcji. Posiłki spożywa się pod owocami kiwi i winogronami.
A i jeszcze proponuje drinki, wyśmienite.
Polecam goraco wszystkim.

Dziękujemy, Sekretary
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim. Kuchnia pyszna, kelnerzy przemili. Mówią po polsku. Pyszne czekadełka i kieliszeczek likieru przed obiadkiem. Ceny dobre!

Dziękujemy, Sylwiacies

Restaurant Lovac Since 1928 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ulcinj, Ulcinj Municipality

Byłeś(-aś) w Restaurant Lovac Since 1928? Podziel się wrażeniami!