“Było pysznie! Polecam!”
Dulcinea — recenzja

Dulcinea
Nr 2 wśród 78 Restauracje (Ulcinj)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Świetna lokalizacja, piękny widok. Super miejsce na randkę! Jedzenie pyszne. Obsługa bardzo profesjonalna ale bez zbędnego nadęcia.

Dziękujemy, AleksandraC526

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinna restauracja z doskonałym jedzeniem i genialną obsługą. W naszej opinii no.1 w Ulcinj. Wspaniałe ryby, owoce morza oraz grillowane mięsa. Widok z tarasu na zatokę jest wspaniały. Polecamy !!!

Dziękujemy, Kamas30
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera, dobre piwo, cudowny widok. Rodzina restauracja ze wspaniałym klimatem. Na koniec wieczoru od firmy dostaliśmy kieliszek pysznej rakiji. Nie probowalismy jedzenia (bylismy po kolacji) ale wygladalo i pachnialo super.

Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano 9 września 2019

Zdecydowanie polecam ten lokal , wyśmienita świeża rybka filetowana przy naszym stole i podawana na talerze ,
Kolacja z przyjaciółmi udała się w 100 % dzięki mega szybkiej i profesjonalnej obsłudze tego lokalu oraz kucharzowi który z pewnością wie co robi
Widok z tarasów restauracji , powalający na kolana.

Zaskoczyli mnie rachunkiem końcowym , myślałem że kwota będzie wiele wyższa
jeszcze raz polecam

Dziękujemy, _wvc_jacek
Zrecenzowano 7 września 2019

Zamówiliśmy stek w sosie pieprzowym i spaghetti z krewetkami. Oba dania były absolutnie przepyszne :) oboje z partnerem uznaliśmy, że absolutnie fantastyczna jest również rodzinna atmosfera w lokalu - bardzo dziękujemy za tak miłe ugoszczenie nas, na pewno wrócimy! :)

Dziękujemy, Stoklos92

Dulcinea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ulcinj, Ulcinj Municipality

Byłeś(-aś) w Dulcinea? Podziel się wrażeniami!