“Doskonała Restauracja z pięknym widokiem”
Dulcinea — recenzja

Dulcinea
Nr 2 wśród 78 Restauracje (Ulcinj)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Rodzinna restauracja z doskonałym jedzeniem i genialną obsługą. W naszej opinii no.1 w Ulcinj. Wspaniałe ryby, owoce morza oraz grillowane mięsa. Widok z tarasu na zatokę jest wspaniały. Polecamy !!!

Dziękujemy, Kamas30

Super atmosfera, dobre piwo, cudowny widok. Rodzina restauracja ze wspaniałym klimatem. Na koniec wieczoru od firmy dostaliśmy kieliszek pysznej rakiji. Nie probowalismy jedzenia (bylismy po kolacji) ale wygladalo i pachnialo super.

Dziękujemy, Michał B

Zdecydowanie polecam ten lokal , wyśmienita świeża rybka filetowana przy naszym stole i podawana na talerze ,
Kolacja z przyjaciółmi udała się w 100 % dzięki mega szybkiej i profesjonalnej obsłudze tego lokalu oraz kucharzowi który z pewnością wie co robi
Widok z tarasów restauracji , powalający na kolana.

Zaskoczyli mnie rachunkiem końcowym , myślałem że kwota będzie wiele wyższa
jeszcze raz polecam

Dziękujemy, _wvc_jacek
Zrecenzowano 7 września 2019

Zamówiliśmy stek w sosie pieprzowym i spaghetti z krewetkami. Oba dania były absolutnie przepyszne :) oboje z partnerem uznaliśmy, że absolutnie fantastyczna jest również rodzinna atmosfera w lokalu - bardzo dziękujemy za tak miłe ugoszczenie nas, na pewno wrócimy! :)

Dziękujemy, Stoklos92
Zrecenzowano 4 września 2019

Zdecydowany must be w Ulcinj :) obsługa profesjonalna i bardzo miła. Jedzenie (ryby) przepyszne i świetnie podane (wielkie brawa za serwis). Widoki z tarasu zapierają dech w piersiach :) koniecznie sprawdźcie :)

Dziękujemy, NatkaM

Dulcinea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ulcinj, Ulcinj Municipality

Byłeś(-aś) w Dulcinea? Podziel się wrażeniami!