“Wieczorne piwo”
Dulcinea — recenzja

Dulcinea
Nr 2 wśród 78 Restauracje (Ulcinj)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera, dobre piwo, cudowny widok. Rodzina restauracja ze wspaniałym klimatem. Na koniec wieczoru od firmy dostaliśmy kieliszek pysznej rakiji. Nie probowalismy jedzenia (bylismy po kolacji) ale wygladalo i pachnialo super.

Dziękujemy, Michał B

Zrecenzowano 9 września 2019

Zdecydowanie polecam ten lokal , wyśmienita świeża rybka filetowana przy naszym stole i podawana na talerze ,
Kolacja z przyjaciółmi udała się w 100 % dzięki mega szybkiej i profesjonalnej obsłudze tego lokalu oraz kucharzowi który z pewnością wie co robi
Widok z tarasów restauracji , powalający na kolana.

Zaskoczyli mnie rachunkiem końcowym , myślałem że kwota będzie wiele wyższa
jeszcze raz polecam

Dziękujemy, _wvc_jacek
Zrecenzowano 7 września 2019

Zamówiliśmy stek w sosie pieprzowym i spaghetti z krewetkami. Oba dania były absolutnie przepyszne :) oboje z partnerem uznaliśmy, że absolutnie fantastyczna jest również rodzinna atmosfera w lokalu - bardzo dziękujemy za tak miłe ugoszczenie nas, na pewno wrócimy! :)

Dziękujemy, Stoklos92
Zrecenzowano 4 września 2019

Zdecydowany must be w Ulcinj :) obsługa profesjonalna i bardzo miła. Jedzenie (ryby) przepyszne i świetnie podane (wielkie brawa za serwis). Widoki z tarasu zapierają dech w piersiach :) koniecznie sprawdźcie :)

Dziękujemy, NatkaM
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kolacja. Smaczna ryba, przyrzadzona w świetny sposób. Widok z restauracji powalający. Pytajcie o kelnera Armena- mówi w każdym języku.

Dziękujemy, 739paulinag

Dulcinea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ulcinj, Ulcinj Municipality

Byłeś(-aś) w Dulcinea? Podziel się wrażeniami!