“Kolacja”
Dulcinea — recenzja

Dulcinea
Nr 2 wśród 78 Restauracje (Ulcinj)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kolacja. Smaczna ryba, przyrzadzona w świetny sposób. Widok z restauracji powalający. Pytajcie o kelnera Armena- mówi w każdym języku.

Dziękujemy, 739paulinag

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zasłużone wysokie miejsce w rankingu. Jedzenie przednie, obsluga bardzo przyjemna.
Polecam zdecydowanie.

Dziękujemy, Kazimierz K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre szczególnie regionalne rybyi owoce morza, miła i uprzejma obsługa. Gorąco polecam.

Dziękujemy, annamJ9546OR
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Doskonałe jedzenie i sympatyczna obsługa, a to wszystko okraszone wspaniałym widokiem!
Ta restauracja z pewnością wyróżnia się na tle pozostałych knajp w Ulcinj Gorąco polecam!

Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Pyszne jedzenie, cudowny widok i miła obsługa. Naprawdę polecam i zachęcam do odwiedzenia restauracji ;)

Dziękujemy, Paweł P

Dulcinea — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ulcinj, Ulcinj Municipality

Byłeś(-aś) w Dulcinea? Podziel się wrażeniami!