“Rewelacja”
Restaurant Antigona — recenzja

Restaurant Antigona
Nr 5 wśród 78 Restauracje (Ulcinj)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super szamka, wlasciciel mowil po polsku, czestowal nas alkoholem, troche drogo ale na wakacjach to moge se wydac hehe

Dziękujemy, 935arkadiuszs

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

[English ver.]

The view is gorgerous, dishes are also really delicious.

Greetings to the waiter Senat ;)

[Polish ver.]

Widok przepiękny, jedzenie również bardzo smaczne w cenach przystępnych.

Pozdrawiamy kelnera Senata ;)

2  Dziękujemy, Watykanski_Kuglarz
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracja z pięknym widokiem i pyszną kuchnią. Obsługa bardzo miła i zaangażowana.
Jedynym drobnym minusem były dwie porcje sałatki, której nie zamawialiśmy (oczywiście dodatkowo płatne), ale nie mogę zaniżyć oceny, bo ostatecznie wszystko nam bardzo smakowało, także dodatkowa sałatka :)))

1  Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Badzo dobre jedzenie, wspaniałe widoki, super obsługa, na starym mieście najlepsza restauracja, pogoda oczywiście gwarantowana....

1  Dziękujemy, andrewpolska112
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Wspanialy czas pyszne świeże jedzenie, cudne widoki, posiłki opisane w karcie w
j.polskim. Serdecznie polecam ten świetny lokal, super restauracja.
Ich empfehle diese tolle Restaurant, leckere frische frisch gemacht Essen fantastische Aussicht auf Meer.

3  Dziękujemy, Katarzyna L

Restaurant Antigona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ulcinj, Ulcinj Municipality

Byłeś(-aś) w Restaurant Antigona? Podziel się wrażeniami!