Ulcinj
Zrecenzowano: 14 września 2019

Hotel w rzeczywistości lepszy niż na zdjęciach! Położony przy samej plaży, z pięknym, czystym, czarnym, powulkanicznym piaskiem. Fale na morzu delikatne, łagodne zejście, nie ma ostrych kamieni.
W hotelu praktycznie sami Francuzi i Polacy. Obsługa doskonale rozumie po polsku, a część nawet mówi w tym języku. Wszyscy pomocni.
Jedzenie DOSKONAŁE i jest go naprawdę bardzo DUŻO. Codziennie lody i tort, wyśmienite ananasy i arbuzy. Miedzy posiłkami ciągle jakieś przekąski. Nie da się chodzić głodnemu. Piwo/wino/napoje dostępne cały czas z dystrybutora. Drinki w barze. Baseny nie za głębokie (osobny dla dzieci). Praktycznie cały czas jakieś animacje (ale najczęściej po francusku, chociaż polskie animatorki też są). Na plaży i nad basenem dostępne (za darmo) leżaki i łóżka (duże łoża do dyspozycji gości). Zawsze znajdzie się jakieś wolne miejsce, bo jest ich naprawdę sporo.
Pokoje całkiem ładne (te w hotelu, nie wiem jak w willach), codziennie sprzątane.
Wokół dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci i amfiteatr, w którym wieczorami są koncerty i animacje, do tego beach bar. Cały teren jest ogrodzony. Hotel położony trochę na uboczu ale posiada wszystko co potrzebne. Polecam. Udany urlop.

1  Dziękujemy, Anna T
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po przyjezdzie zostalismy zakwaterowani w ostatniej willi-3 osoby dorosle i 1 dziecko wszyscy w malym pokoju. 1 corka we wnece z malym oknem i lodowka, druga w korytarzu przy wnece. Brudno. Przywitala nas sterta brudnych przescieradel przed drzwiami. Wyglad lazienki dramatyczny, nie ma nic wspolnego ze zdjeciami na stronie. Plesn na listwach, brakujace kafelki w progu. Hotel ratuje przyzwoite jedzenie i niezwykle mila animatorka w klubie dla
dzieci. Absolutnie nie polecam dla rodzin z dziecmi!

Dziękujemy, dunkaagn
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Hotel położony przy samym morzu, z ciemnym wulkanicznym piachem. Plaża czyszczona każdego dnia. Nie było żadnych problemów z dostępnością leżaków. Z całą obsługą można się porozumieć w języku polskim. Bardzo pomocny i mega sympatyczny był ratownik Beni. Jedzenie pyszne, urozmaicone, dla każdego coś pysznego się znajdzie. W hotelu bardzo czysto, jedyne co mi przeszkadzało to brak wakacyjnej muzyki, a w zamian coś extra dla jazzmanów i wielbicieli koncertów fortepianowych. Nasze wakacje rozpoczęliśmy 6 czerwca, ale polski animator przybył dopiero po 15 czerwca i niestety nie miał siły przebicia wobec 5 animatorów francuskich. Generalnie hotel godny polecenia. To były super wakacje.

Wskazówka dotycząca pokoi: mój pokój znajdował się na 2 piętrze z boku budynku, gdzie wieczorem było słychać żabki, a rano budziły nas kukułki.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Edycia1978
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Koszmarny hotel i arogancka obsługa. Hotel już przy wejściu szczyci się czterema gwiazdkami, które może odpowiadają jakiejś lokalnej kwalifikacji, ale do europejskiego standardu mają się nijak...
Brudne pokoje, zagrzybione ściany, smród i bylejakość dookoła. Jedzenie koszmarne, podczas dwutygodniowego pobytu 3 z 4 osób zatruły się dwukrotnie, 1 raz - pomimo jedzenia teoretycznie bezpiecznych produktów.
Zdecydowanie nie polecam!!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, kbhrj
Zrecenzowano: 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

HOTEL
Niby 4 gwiazdki, na stronie Rainbow piękne zdjęcia, które to jeden wielki kit!!!
Hotel jest przede wszystkim brudny!
Obsługa niesympatyczna, wręcz opryskliwa. Dodatkowo, dwóch kelnerów na sile próbowało wyciągnąć ode mnie mojego istagrama, co było trochę krępujące. Dodatkowo, jedziecie było niesmaczne i monotonne. Prawie cała moja rodzina chorowała na zatrucie pokarmowe i to nie tylko my. Co więcej, do posiłków nie było w ogóle owoców, tylko takie najbardziej pospolite jak jabłka, śliwki i arbuz. Jeśli chodzi o picie, to tylko w plastikowych kubeczkach, takich najtańszych do baniaków do wody. Nawet przy posiłkach czy do alkoholu nie było szkła, czy lepszych kubków.

KRÓTKO MÓWIĄC TOTALNA KATASTROFA, a na stronie rainbow oznaczone jako super oferta.

NIE POLECAM!!!
Zmarnowany czas i pieniądze!

Termin pobytu: czerwiec 2018
5  Dziękujemy, Agata255