Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony przy samej plaży, z dobrym dojazdem do centrum ( 5€ taxi) nieopodal restauracje i sklepiki ze wszystkim. Na terenie samego hotelu znajduje się sklepik z podstawowymi artykułami dzięki czemu nie trzeba go opuszczać ;) Sam hotel według mnie należy do poprawnych. Mieszkaliśmy w villi. Pokój czysty, sprzątany codziennie, jednak nie zachwycający. Brakowało mu opieki „złotej rączki”, który dokręciłby kilka szafek czy półkę w łazience. I czegoś na mrówki, ktôrych pełno na balkonie. Menu bogate chociaż powtarzające się z dnia na dzień, jednak każdy znajdzie coś dla siebie. Generalnie hotel nie wzbudził we mnie szczególnych emocji, był neutralny, jednak dla osób wymagających nie polecam.

Dziękujemy, martafJ9680VI
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel super położony nad morzem, fajne baseny, wiec syn się cieszył ALE po pierwsze jest tam bardzo brudno, zwłaszcza w części która ma służyć do jedzenia, w jedzeniu paprochy, szminka na niby czystej szklance, brudne talerze, brudne kubki, soki syf, jedzenie tez bardzo bardzo słabe, myśle, ze gdyby nie to ze ludzie tam dużo piją to by się po prostu pochorowai. A obsługa!!!! Haha cała obrażona olewcza ledwo się odezwie.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowne wakacje w cudownym miejscu. Spędziliśmy tu wspaniały rodzinny tydzień. O brak miejsca na nudę poza piękna lokalizacja i genialnym klimatem wybitnie zadbała grupa animatorów z TUI (Francja) i nasze animatorki z Rainbow. Hotel atrakcyjny i widać, że uatrakcyjniany z każdą chwilą. Jedzenie smaczne, w restauracji hotelowej czysto(!), obsługa hotelu sympatyczna i pomocna, bardzo uczynne i serdeczne pokojowki. Bardzo polecam rodzinom z małymi dziećmi, z dorosłymi dziećmi (jak my), parom... Wszystkim! Warto wybrać się jeszcze w tym sezonie, by trafić na tę grupę animatorów, dzięki którym wakacje w tym miejscu stają się niezapomniane i niebywale barwne.
(jeśli miałabym dodać jakiekolwiek "ale" to odnośnie łazienki, która owszem była czysta i codziennie myta, ale jest stan wskazywał na swojego rodzaju zużycie, co nie współgrało z całą resztą)
Wrócę tu na pewno, może jeszcze w tym sezonie! :D

Dziękujemy, aabstryj
Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony przy samej (prywatnej) plaży. Mieszkaliśmy w hotelu a nie w przylegającej części willowej, która podobno całkiem niedawno została wyremontowana. Pokoje przytulne i codziennie sprzątane. Ręczniki wymieniane na życzenie. Mogłabym się przyczepić do stanu łazienki. Przepyszne jedzenie. Dla każdego coś dobrego. All inklusive to w przypadku tego hotelu świetny wybór.
Do Czarnogóry pojechaliśmy z biurem Rainbow Tours. Opieka rezydenta bez zastrzeżeń. Dwie bardo sympatyczne animatorki. Większość hotelu zajmowała wycieczka z francuskiego Tui. Ekipa animatorów z Francji podbiła nasze serca polecam wybrać się na wycieczkę po Czarnogórze. Widoki przepiękne.

Dziękujemy, Y1701QOjoannam
Zrecenzowano: 20 lipca 2018

Polecieliśmy do Czarnogóry na Last z wielkim sercem na ramieniu. Do końca nie wiedzieliśmy czego się spodziewać... a tu miłe zaskoczenie. Bardzo dobra lokalizacja bezpośrednio przy piaszczystej plaży, darmowe leżaki i parasole. Hotel położony od miasta około 5 km. bus 1,50 EUR za osobę albo taksi ok. 5 -8 EUR stoją przy hotelu. W hotelu mieściła się restauracja główna jedzenie różnorodne i bardzo dobre. Codziennie inne zupy, mięsa i ryby codziennie podane w innych formach. Jedzenie podobne do naszych smaków. Pokoje i łazienki zadbane - sprzątanie i wymiana ręczników codziennie. Jeździmy dużo i wielkim plusem dla hotelu jest organizacja czasu przez animatorów. Cały dzień coś się dzieje zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych. Co prawda bardzo dużo francuzów ale tłumaczone wszystko na język angielski i polski. Na pewno mogłabym tam pojechać jeszcze raz :) Polecam

Dziękujemy, lesaleele