Ulcinj
Super

Szeroka i długa plaża. Fajne miejsce do wylegiwania się. Woda ciepła i przejrzysta. Łagodne zejście... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Piotrek4321
Płock, Polska
Ładna plaża

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
JoannaTesiorowska
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaże prywatne w większości, jeśli jesteś gościem hotelu to nie płacisz za leżaki. My korzystaliśmy z Tivoli beach. Plaża ładna i czysta, logistyka na każdej plaży jest całkiem fajna- leżaki, parasole, toalety, place zabawa, knajpki, boiska do siatki, możliwość pożyczenia skuterów wodnych. Dzieciaki zadowolone wiec i my również.

Trochę monotonne jedzenie, po 3 dniach zaczyna się nudzić. Powrót o 16-18 grozi staniem w korkach. Dojazd bocznymi dróżkami pokazuje ze Czarnogórą ma duży problem ze śmieciami.

Dziękujemy, JoannaTesiorowska
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Piszę moje opinie na gorąco, bo ciągle jestem w Ulcinj. Jechałem do Ulcinj pełen oczekiwań co do Wielkiej Plaży. Opinie w internecie (także tutaj) i pochwały przewodników jeszcze podwyższyły poziom moich oczekiwań. Pierwsze wrażenie było podłe. Wędrowałem z rodziną z kocem w ręku przeganiany z kolejnych fragmentów plaży przez rosłych tubylców (kogo oni reprezentowali? nie wiem). W zamian oferowali mi brudne i lekko wyłysiałe, podniszczone "parasole" i takież same leżaki naćkane jeden przy drugim na sporym fragmencie plaży. I uprzedzając Wasze odpowiedzi - stać mnie aby zapłacić parę euro za leżak, ale pod warunkiem że wiem za co i komu płacę. Najgorszą jednak rzeczą jest śmierdzący kanał ściekowy wpływający do morza w okolicach hotelu Otrant. Ten ściek zatruwa właściwie całą plażę (a na pewno na sporym jej fragmencie) bo woda jest płytka i w związku wymiana wody jest ograniczona. To uniemożliwia korzystanie z plaży. Porażka całkowita. Dziś postaram się poszukać jakiegoś rozwiązania. Może jakaś plaża w pobliżu będzie nadawała się do plażowania. Jakieś podpowiedzi?

Dziękujemy, ElmerFudd1
Zrecenzowano: 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo rozległa plaża, mnóstwo darmowych leżaków i "łóżek" plażowych.
Nawet w szczycie sezonu brak tłumów.

Piasek to raczej taki pył wulkaniczny. Jego kolor trochę wpływa na kolor wody (przy takim dnie wygląda trochę jak nasz Bałtyk ;) No i jak zawieje wiatr to "pyli"..

Plaża znajduje się w niewielkiej odległości od kanału, co czasem "czuć"

Poza tym naprawdę fajne miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, sweetcheekalexa
Zrecenzowano: 17 października 2018

Wielka Plaża jest naprawdę wielka, ale gdzie jej do naszych pięknych bałtyckich plaż? Nogi były do mycia pod wodą i to nie od soli z morza tylko po prostu od piachu po których nogi były czarne.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, M- K
Zrecenzowano: 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Veljka Plaža która znajduje się na południe od Ulcinj w kierunku granicy z Albanią jest jednym z najbardziej znanych w Europie miejsc dla uprawiania Kitesurfingu. Jako że byliśmy po sezonie nie natknęliśmy się na hordy turystów i prawdopodobnie dzięki temu była ona stosunkowo czysta. Dla nas to miejsce było idealne m.in. na spacery i kąpiel, ponieważ nawet kilkadziesiąt metrów od brzegu było na tyle płytko, że można się było bawić w wodzie bez stresu że zabraknie punktu oparcia
Przy samej plaży znajduje się wiele punktów usługowych, więc wybór kuchni i rozrywek nawet po sezonie był spory!
Polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018