Przyjemne dla oka miasteczko

Zrecenzowano: 18 lipca 2018
diasko
Województwo Lubelskie , Polska
Spacer po Noto skłania do refleksji i wywołuje bardzo przyjemne odczucia .

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2017
Iza I
Płock, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 175)

Zrecenzowano: 18 lipca 2018

Naprawdę przyjemnie spacerować długą, główną ulicą mijając prawie same zabytkowe budynki. Głównie do zwiedzania są kościoły, ale jest też kilka innych pięknych budynków.
Polecam też targ niedaleko z artykułami na wagę.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, diasko
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2017

Piękne miasteczko w barokowym styku, które zdecydowanie trzeba zobaczyć także nocą. Imponująca katedra i miejsca widokowe. odwiedzając Sycylię każdy powinien umieścić Noto na liście.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Iza I
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2017

Nie planowaliśmy odwiedzenia tego miejsca ale ponieważ wracaliśmy z Marzamemi i zmierzaliśmy w kierunku Riserva Cavagrande pojawiła się tabliczka NOTO chyba 6 km to stwierdziliśmy, że dlaczego nie..i nie żałujemy. Przeszliśmy w zasadzie tylko ta główną ulicą, na której zlokalizowane są główne atrakcje i miasteczko zrobiło na nas ogromne wrażenie. Piękne, cudowne !!! Żałuję, że nie mieliśmy tam trochę więcej czasu i każdemu kto zastanawia się nad odwiedzeniem tego miejsca polecam !! Przy okazji polecam lody w Gelati Bianca przy tej własnie głównej ulicy.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Do zwiedzania i do spacerów. Pięknie w ciągu dnia, a wieczorem jeszcze cudniej.
Polecam widok z wieży klasztornej i pyszne lody.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, rengra6
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Noto piękne sycylijskie miasto, a właściwie jedna główna ulica z przepiękną architekturą sycylijskiego baroku. Nigdzie nie widziałem na tak małej przestrzeni tylu architektonicznych perełek: kościołów, pałaców oraz ratusza, a do tego pyszne espresso, lody i wspaniała, leniwa włoska atmosfera. Polecam wszystkim będącym na Sycylii.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
Dziękujemy, Alfred J