“Pyszne lody”
Cafe Roma — recenzja

Cafe Roma
Nr 1 wśród 9 Desery (Monopoli)
Kuchnie: Bar, Kawiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody, w różnych rozmiarach, duży wybór smaków i za niewielka cenę. Piłam też cappuccino za 1,20€. Polecam.

Dziękujemy, carolinemU977QV

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Bardzo ciekawe smaki lodów . Mój typ to tartufo bianco i joghurt.
Miła i cierpliwa obsługa. Za 2€ dwa smaki i naprawdę spora porcja.

Dziękujemy, ArkadiuszB17
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Skuszona ocenami wybrałam się na lody do Cafe Roma. Obsługa rzeczywiście przemiła. Lody dobre, ale jak dla mnie za tłuste i ciężkie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, martaszn
Zrecenzowano 6 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze świetna, uśmiechnięta i pomocna obsługa. Po drugie - bardzo dobra kawa i ogromne, pyszne cornetto con crema, tak duże, że starczy za całe śniadanie ! Po trzecie wreszcie - wspaniałe lody, takie, jakie zjemy niestety tylko we Włoszech ☺️ Polecamy !!! ❤️

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, KarolinaL352
Zrecenzowano 11 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam i jeszcze raz polecam, genialne, prawdziwe włoskie lody, gęste, smaczne!!! Nawet w marcu kolejka po lody, sami Wlosi i troszkę zblakanych turystów :))) Mają też duży wybór smacznie wyglądających ciast. Bardzo mila i sprawnie działająca obsługa.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Zbm70

Cafe Roma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Polignano a Mare, Province of Bari

Monopoli, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Cafe Roma? Podziel się wrażeniami!