“Dobra pizza”
Ai Portici Pizzeria — recenzja

Ai Portici Pizzeria
Nr 16 wśród 311 Restauracje (Monopoli)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza, szybka i miła obsługa. Za jedną pizzę, przystawkę, którą dostajemy na wejściu ( ale potem jest na rachunku + 2€), piwo i kieliszek białego wina zapłaciliśmy 19€. Myślę, że posiłek był warty swojej ceny.

Dziękujemy, carolinemU977QV

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra pizza, ceny niewygórowane, za 1 pizzę plus piwo plus wino i przystawka z obsługą 19€. Przy prawie pełnym obłożeniu na jedzenie czekaliśmy 3 minuty. Serdeczna obsługa

Dziękujemy, Abanowy
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsza pizza jaka jedliśmy wraz ze znajomymi w hçMonopoli, obsługa szybko podała nam pizzę pomimo dużego ruchu. Pizza która trzeba obowiązkowo spróbować będąc w Monopolii!

Dziękujemy, Dagna Ż
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Jedna z lepszych pizzerii w jakiej jadłem.
Ogromna ilość pizzy do wyboru.
Sosy białe i czerwone.
Pizza regionalna i nie tylko.
Expresowa obsługa . Ceny ok

Dziękujemy, ArkadiuszB17
Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Duży wybór pizzy i piwa, pyszna pizza, niesamowite ciasto, miła i szybka obsluga, przyjazne dla vegetarian.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Katarzyna Z

Ai Portici Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Monopoli, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Ai Portici Pizzeria? Podziel się wrażeniami!