“Pyszne owoce morza”
Osteria Perricci — recenzja

Osteria Perricci
Nr 81 wśród 311 Restauracje (Monopoli)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Najlepszą recenzją dla tej knajpki są klienci czekający na wejście każdego wieczora. Pyszne, świeże owoce morza to to co cechuje ten lokal. Do tego dobre domowe wino i także niezłe nalewki. Będąc w Monopoli grzech nie spróbować. Polecam.

Dziękujemy, maciej2ewski

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Pyszne, świeżutkie owoce morza i ryby. Błyskawiczna i miła obsługa.
Ładnie podane plus bruschetta w cenie coperto.

1  Dziękujemy, ArkadiuszB17
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecamy. Smaczne i bardzo świeże jedzenie zwłaszcza owoce morza. Dobre ceny i pyszne jedzenie we włoskim klimacie.

Dziękujemy, balta78
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca polecam tawernie . Bardzo dobre przystawki jeszcze lepsze Dania główne i desery. Najlepsza na świecie Panna cotta . Wszystko świeże i szybko podane . Super klimat i atmosfera na luzie bardzo dobre ceny. Na 100% wrócę

Dziękujemy, 491malwinam
Zrecenzowano 9 maja 2019

Polecam wszystkim Osteria Perricci. Byliśmy z małym śpiącym dzieckiem w wózku. Pełne zrozumienie, od razu wskazany dobry stolik, a wszystko z uśmiechem i serdecznością. Bardzo przyjazna atmosfera. Żadnego zadęcia i napinki. Jak dziecko obudziło się, to cały czas było obiektem zainteresowania całej ekipy Osteria Perricci. Wiedzieliśmy, że jesteśmy u siebie.
Same dania to świeże składniki, krótki czas oczekiwania, zapach morza. Fritto misto (mix smażonych owoców morza i małych ryb) urozmaicony i duży. Osteria specjalizuje się w owocach morza i rybach i to polecam wszystkim podróżnikom, którzy trafią do urokliwego i bardzo, ale to bardzo normalnego Monopoli. Wpadajcie do Osterii Perricci zarówno na obiad, jak i wieczorem!

Dziękujemy, RafJan77

Osteria Perricci — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Monopoli, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Osteria Perricci? Podziel się wrażeniami!