“Smaczna pasta :)”
Primo Pasta Bar — recenzja

Primo Pasta Bar
Nr 20 wśród 311 Restauracje (Monopoli)

Smaczny makaron do zjedzenia w przystępnej cenie, tuż obok 'rynku' Monopoli :) Zdecydowanie polecam porcje XL, żeby była wystarczająca. Oprócz stałego menu dostępne są także dania dnia. Jednak trzeba pamiętać o godzinach otwarcia - tylko 11:30-15:30.

Dziękujemy, 600paulinat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PRIMO_PASTA_BAR, Proprietario, Primo Pasta BarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Grazie

Bardzo dobra restaruracja, jadłem carbonarę. Unikatowe podanie bez talerzy jak wszedzie wiec ogromny plus za to. Miła obsluga, jak najbardziej polecam.

Dziękujemy, Toma1910

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Makarony ładnie podane, starają się nie używać plastiku. Pani sprzedająca zna angielski i jest bardzo sympatyczna za co na wstępie mają 4 gwiazdki a świetny smak i "hand-made" pasta dopełnia do maksymalnej noty. Ceny niskie bo około 5€ za makaron i 2€ za piwko. Polecam brać XL żeby porządnie podjeść. Sprawdzać godziny otwarcia bo nie pracują non stop ani codziennie.

Dziękujemy, Abanowy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PRIMO_PASTA_BAR, Proprietario, Primo Pasta BarOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre makarony, gnocchi własnej roboty. Ceny bardzo przystępne i niezwykle miła obsługa mówiąca po angielsku. Na dodatek, jedzenie jest bardzo ładnie i oryginalnie podane. Na większy głód polecam porcję XL.

Dziękujemy, carolinemU977QV

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Zaglądnęliśmy do Primo Pasta Bar po recenzjach internetowych i nie żałujemy. Dostaliśmy dużą porcje makaronu robionego na naszych oczach za 6euro. Za każdym razem braliśmy wersje na wynos i zjadaliśmy na plaży. Polecam :)

Dziękujemy, aserek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PRIMO_PASTA_BAR, Proprietario, Primo Pasta BarOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Thank you so much

Primo Pasta Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Monopoli, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Primo Pasta Bar? Podziel się wrażeniami!