“Świetne, polecam”
Primo Pasta Bar — recenzja

Primo Pasta Bar
Nr 20 wśród 311 Restauracje (Monopoli)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Makarony ładnie podane, starają się nie używać plastiku. Pani sprzedająca zna angielski i jest bardzo sympatyczna za co na wstępie mają 4 gwiazdki a świetny smak i "hand-made" pasta dopełnia do maksymalnej noty. Ceny niskie bo około 5€ za makaron i 2€ za piwko. Polecam brać XL żeby porządnie podjeść. Sprawdzać godziny otwarcia bo nie pracują non stop ani codziennie.

Dziękujemy, Abanowy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PRIMO_PASTA_BAR, Proprietario, Primo Pasta BarOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Grazie

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre makarony, gnocchi własnej roboty. Ceny bardzo przystępne i niezwykle miła obsługa mówiąca po angielsku. Na dodatek, jedzenie jest bardzo ładnie i oryginalnie podane. Na większy głód polecam porcję XL.

Dziękujemy, carolinemU977QV

Grazie

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Zaglądnęliśmy do Primo Pasta Bar po recenzjach internetowych i nie żałujemy. Dostaliśmy dużą porcje makaronu robionego na naszych oczach za 6euro. Za każdym razem braliśmy wersje na wynos i zjadaliśmy na plaży. Polecam :)

Dziękujemy, aserek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PRIMO_PASTA_BAR, Proprietario, Primo Pasta BarOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lasagne klasyczne super. Za 5 euro można się nim dobrze najeść. Gnochii również wyglądało wybornie. Do wyboru mniejsza lub większa porcja. Pani z obsługi bardzo miła. Mówiła bardzo dobrze po angielsku i była bardzo pomocna widząc dwójkę lekko zdezorientowanych turystyka. Daje 5/5

Dziękujemy, F4131CJpiotrs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PRIMO_PASTA_BAR, Proprietario, Primo Pasta BarOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne, tanio i dużo! Warte każdego centa! Przyjazna obsługa. Miejsce przy głównej ulicy ale jedzenie wynagradza

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 804ewelinaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PRIMO_PASTA_BAR, Proprietario, Primo Pasta BarOdpowiedź udzielona 10 września 2018

Primo Pasta Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Monopoli, Province of Bari

Byłeś(-aś) w Primo Pasta Bar? Podziel się wrażeniami!