“Fantastycznie!”
Ladokolla stin Plagia — recenzja

Ladokolla stin Plagia
Nr 1 wśród 55 Restauracje (Lixouri)
Kuchnie: Grecka

Słusznie uznana za najlepszą restauracje na Kefalonii przez Tripadvisor!!! I to od 2016 roku.Prawdziwa Grecka Knajpa z fenomenalnym jedzeniem, w super wnętrzu, klimatem, obsługą, obowiązkowym, pożegnalnym kieliszeczkiem ouzo "ja mas". BTW - Nigdy nie wiem, który z właścicieli mnie obsługuje

Dziękujemy, Marek M

Zrecenzowano 12 lipca 2019

Miła obsługa i duże porcje. To raczej koniec zalet tego miejsca. Jedzenie bez szału, dosyć tłuste sosy. Plus za frytki własnej roboty. Brudna podłoga, dużo much. Goście palą papierosy, a stoliki sa dosyć ciasno ustawione, więc trzeba się z tym liczyć. Nie było to na pewno miejsce, do którego bym chciała wrócić. Może zbyt wiele oczekiwałam?? Może to było jedzenie takie, którego oczekują miejscowi. Dla mnie bez zachwytu. Przez 2 tygodnie pobytu byłam w lepszych miejscach. Zapamiętam raczej uśmiech Kelnerki, bo była bardzo miła . Ogólna ocena 3+.

1  Dziękujemy, Agnieszka M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ladokollastinplagia, Διευθυντής, Ladokolla stin PlagiaOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

First of all we would like to thank you for your choice to come in our taverna. we are working from the morning and many people are coming every day and for this reason the floor is not always clean as the morning. for example and you when you left from the table you left to us many garbage . also if you had problem with the customers who were smoking you coyld tell to them to stop smoking. you choouse to sit there and the area is open . about the food you could tell to as about the oil, because you ate everything. a, we had also to suggest you 13 different plates. we always expect you. thanks

Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetny klimat w środku, czułem się jakbym przyjechał do babci na obiad a że moja babcia świetnie gotuje to i wymagania były wysokie. Na początek zamówiliśmy sałatkę z 14 składników po karawce win lokalnych, czerwonego i bialego, co jak się okazało po kilku łykach było świetnym rozpoczęciem kolacji :D, salatka była świetna a dania główne poprostu jak deser także co tu dużo pisać jedzcie pijcie bawcie się i cieszcie z pobytu na Kefalonii bo w takich miejscach urok jest szczególny !!! Gorrraco polecamy !!! Dania na foteczkach to lokalne meat pie z wieprzowiną oraz "drunken chicken" całość zagryzlismy mini greckimi pączkami, ale w sezonie mają ciekawsze desery ale i o stolik trudniej :).

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, KatarzynaO603
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowany numer 1 na Kefalonii. Restauracja z zewnątrz bardzo niepozorna, jednak dania wychodzące z kuchni to arcydzieło, które wybija się ponad wszystko czego próbowaliśmy na wyspie. Bardzo intensywne prawdziwe smaki podane w bardzo estetyczny sposób. Do tego miła obsługa i niewygórowane ceny. Za obiad dla 4 osób (4 przystawki i 4 główne dania zapłaciliśmy 44€). Pozycje obowiązkowa dla każdego odwiedzającego Kefalonię!

Termin wizyty: wrzesień 2018
3  Dziękujemy, 281kamils
Zrecenzowano 5 lipca 2018

Restauracja sprawiała początkowo dobre wrażenie. Przyjazny wystrój, obsługiwał nas nie mówiący po angielsku starszy Grek (jak się potem okazało - ojciec bliźniakow). Dostaliśmy pyszne pieczone frytki i saganaki,. Kiedy jednak okazało się, że nie ma sałatki, którą zamówiliśmy, zaproponowano nam inne warzywa. Precyzyjnie mówiąc to była miska oliwy z nędznie pływającym w niej bakłażanem. Kiedy obsługa zauważyła, że tego nie zjem i zapytano mnie, co jest nie tak, a ja wyjaśniłam, po chwili dotarły do mnie krzyki z kuchni "too much oil of olive", a na stół podano kolejne wegetariańskie, również niejadalne według mnie danie. Tym razem był to przerośniety szpinak, podany w całości, w mniejszej, ale nadal sporej ilości oliwy. Na koniec okazało się, że za te wszystkie niezamawiane przez nas potrawy, łącznie z sałatką, mamy zapłacić prawie 40 euro.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Julia M

Ladokolla stin Plagia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agia Efimia, Cephalonia
Lixouri, Cephalonia

Cephalonia, Wyspy Jońskie

Byłeś(-aś) w Ladokolla stin Plagia? Podziel się wrażeniami!