Lixouri

“Średnio”
Antonello's at Xi — recenzja

Antonello's at Xi
Nr 5 wśród 55 Restauracje (Lixouri)
Kuchnie: Grecka, Grill
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019

Ot taki fast food przy plaży. Poszliśmy tam zachęceni dobrymi opiniami i lipa. Nic nadzwyczajnego. Jeden raz i wystarczy.

Dziękujemy, zicoSzczecinek

Zrecenzowano 10 lipca 2019

Jedzenie średnie - sałatka z tuńczykiem....no cóż tuńczyk z puszki i warzywa...nuda. Dobry hamburger ( nie w bułce) dobrze doprawione mięso świetny sos. Brak lodu do napojów !!!! Szok !!!

Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano 3 września 2014

Rzeczywiście Taverna jest bardzo blisko plaży, ale miejsce bez klimatu, jedzenie średniej jakości. Wydaje mi się, że właścicielka, która jest Angielką zrobiła sobie dobrą reklamę u rodaków ;), zwłaszcza, że wszystkie stoliki były zajęte właśnie przez osoby anglojęzyczne... Jest po prostu OK

Termin wizyty: wrzesień 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, Iga P
Zrecenzowano 15 sierpnia 2014

Super miejsce na lunch, niedaleko plaży. Smacznie, niedrogo, szybko, tanio. Na dodatek miła obsługa i bezcenne wskazówki dotyczące atrakcji na wyspie. Chętnie wrócimy na Kefalonię i odwiedzimy Carol.

Termin wizyty: czerwiec 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, Ania J
Zrecenzowano 2 listopada 2013

Mieszkaliśmy w niedaleko od tawerny położonym hotelu Apollonion. Któregoś dnia wracając z plaży wstapilismy do tawerny na piwo mythos i przy okazji odkryliśmy przepyszne chicken i pork souvlaki, od tej pory byliśmy już stałymi gośćmi. Idealne miejsce na lunch, za niewielkie pieniądze ok. 8 - 10 EUR dwie osoby mogły zjeść smaczny posiłek i napić się schłodzonego piwa lub coli. Obsługa bardzo miła i szybka. Polecam to miejsce!

Termin wizyty: wrzesień 2013
1  Dziękujemy, Edyta S

Antonello's at Xi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Antonello's at Xi? Podziel się wrażeniami!