“Pobyt w Remetzo Village”
Remetzo — recenzja

Remetzo
Nr 29 wśród 55 Restauracje (Lixouri)

Na TripAdvisor nie ma miejsca na recenzję hotelu, a więc piszę ją w tym miejscu. Opinia dotyczy oferty pewnego biura turyst., które organizuje pobyty w Remetzo Village. Do dyspozycji gości są budynki nowe (oddane na sezon 2019 ) i jeden wyremontowany. Chcę wierzyć, że dobór pokojów jest losowy (tak przynajmniej mówił rezydent), a więc za te same pieniądze można wylądować w pokojach o różnym standardzie. Nawet gdy jest czysto (nie mam uwag do obsługi hotelu, bardzo się starają), to jednak czym innym jest nowo wyposażona łazienka i pokój , a czym innym wyremontowane , ale jednak co najmniej kilkunastoletnie apartamenty. Gdyby organizator o tym informował, nie było by problemu , a tak pozostaje niesmak.
A jeżeli chodzi o samą restaurację to mocne 4 plus.

Dziękujemy, Woytec

Zrecenzowano 10 września 2019

Stołowaliśmy się tam w ramach pobytu w Remetzo Village. Śniadania bardzo monotonne. Mimo, że z reguły w hotelach takie są, to tu były wyjątkowo monotonne. Jajko tylko sadzone, bekon. Raz jajecznica - bardziej zapiekanka jajeczna. Wędliny jak to u południowców - mielonka i salami i ich rodzaj parówek. Jeden rodzaj sera żółtego. Dżemy, miód, płatki, mleko. Klasyka niby, ale bywają lepsze klasyki. Słodka woda z syropem udająca sok. Kawa rozpuszczalna. Herbata.
Kolacje słabe. Niby dużo, niby lokalnie a jednak to nie to. To był nasz 5 pobyt w Grecji i jednak za każdym razem coś typowo greckiego choć raz serwowano. Tu słabo. Codziennie jakaś zupa (tj. przez tydzień 3 rodzaje się powtarzały). Dużo mięsa wieprzowego smażonego lub pieczonego w sosie, czasem baranina, z drobiu skrzydełka i pałki (suche). Ziemniaki, ryż, makaron. Sałaty klasyka. Ryby były rarytasem (jakieś drobne kawałki smażone raz czy dwa razy). Tzatziki było codziennie. Zero owoców morza choćby raz. Do kolacji napoje płatne. Niby wszystkiego dużo, niby w smaku nie najgorsze, a jednak czegoś tu brakowało w porównaniu z naszymi poprzednimi pobytami w Grecji. Wszystko ratował piękny widok na morze i przemiła obsługa. Ale ta obsługa nie może przesłonić mankamentów kuchni.
Korzystając z restauracji w porze lunchu (karta) zjedliśmy smaczne krewetki i rybę z grilla. Tego nie ma w opcji hotelowej. A szkoda. Dlatego lunche jedliśmy poza Remetzo Village.

Dziękujemy, zicoSzczecinek
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Spędzaliśmy wakacje w Remetzo Vilage z opcją śniadań i obiadokolacji więc w tawernie często jadaliśmy w ciągu dnia. Piękne miejsce z przemiłą obsługą. Jedzenie bardzo smaczne. Co wieczór podziwiać można piękne zachody słońca.
Teren hotelu bardzo czysty i nowoczesny. Blisko do plaży z barem i leżakami płatnymi 5 euro za komplet.Pokój mieliśmy w nowym budynku. Wszystko nowe i z gustem urządzone. Łazienki spore z osobnym prysznicem. Duży balkon z krzesłami i stolikiem oraz suszarką . Pokoje codziennie sprzątane. Bar przy basenie. Hotel na uboczu do najbliższej miejscowości ze sklepami Lixouri 7km . Warto wypożyczyć auto i zwiedzać samodzielnie wyspę, która jest cudowna. Samo otoczenie hotelu spokojne i ciche, na prawdziwy odpoczynek od codzienności.

4  Dziękujemy, ROMA_ARTUR
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Śliczna, zadbana tawerna widokowa nad plażą. Otoczona częściowo dziką zielenią drzew eukaliptusowych oraz ogrodem cytrynowym ( przed pawilonami mieszkalnymi). Warto tu przyjść na frappe i popatrzeć na zachodzące słono oraz sąsiednią plaże Vatsa.

1  Dziękujemy, Irena K
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Stołowaliśmy się w tym miejscu przy okazji pobytu w Remetzo Village. Śniadania i obiadokolacje w formie bardzo urozmaiconego i pysznego bufetu. Codziennie można było znaleźć coś nowego. Duszą tego miejsca jest niezwykły właściciel. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 281kamils

Remetzo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lixouri, Cephalonia
Lixouri, Cephalonia

Byłeś(-aś) w Remetzo? Podziel się wrażeniami!