“nie polecam”
Konoba Bodulo — recenzja

Konoba Bodulo
Nr 2 wśród 35 Restauracje (Pag)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

porcje małe, zamówiony półmisek z owocami morza a w nim krewetki i małże z octu. ceny wygórowane. woda zamówiona podana w dzbanku była mętna, miała dziwny smak.nie polecam.

Dziękujemy, Dariusz S

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odstraszyły nas wysokie ceny w restauracji więc zamówiliśmy zupę rybną. Podobno nam rosół z ryżem... ryby tam prawie nie było. Cena...35kn za coś takiego...??

Dziękujemy, 352olap
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

Restauracja na wysokim poziomie kulinarnym, polecam gorąco. Zamówiliśmy gulasz z baraniny z kluseczkami, wołowinkę oraz pierś z kurczaka z frytkami dla dziecka. Wszystko smaczne. Obsługa kelnerska bez zarzutów. Polecam gorąco.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 119agnieszkaj
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji z przyjaciółmi na obiedzie. Czekaliśmy na jedzenie dość długo.
Cześć dań nam smakowała, ale np. kalmary były bardzo gumowe (chodź w innych restauracjach nie zdarzyło nam się to).
W lokalu można palić, co nam się nie spodobało.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, PanstwoLukswer
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam Konoba Bodulo. Jedzenie obłędne! Świeże, doskonale przyprawione, obsługa przemiła. A kalmary- mistrzostwo świata!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 743magdalenab

Konoba Bodulo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Konoba Bodulo? Podziel się wrażeniami!