Pag

“Pizza polecam”
Genius — recenzja

Genius
Nr 8 wśród 35 Restauracje (Pag)
Kuchnie: Grill
Zrecenzowano 11 września 2019

Zamówiona pizza, warzywa z grilla i dwie kawy. Podane sprawnie i szybko, do każdej kawy szklanka wody (plus za to). Pizza bardzo smaczna, warzywa również ok. Kelner na luzie, była pomyłka z zamówioną kawą, zabrał i przyniósł właściwą bez żadnego problemu (kolejny plus). Widok bardzo ładny na publiczną plażę i górę, którą samochodu jadą na druga stronę wyspy, sama restauracja ładnie urządzona. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Piotr J

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiedzając Pag próbowaliśmy różnych restauracji aż trafiliśmy na tą.Pyszne jedzenie miła atmosfera ceny jak wszędzie podobne.Naprawdę polecam

Dziękujemy, adrianj507
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Stołowaliśmy się tutaj przez 3 dni. Za każdym razem próbowaliśmy innych potraw, od pizzy po chewapy, kończywszy na zestawie mieszanych mięs. Każda potrawa bardzo dobra. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, pracująca na bardzo wysokich obrotach. Polecam to miejsce. Na pewno się nie rozczarujecie, o ile będzie wolne miejsce

Dziękujemy, Bratry
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tamtym roku jedzenie było bardzo dobre . Natomiast tym roku jedzenie się popsuło. Następnym razem pójdę do innych restauracji.

Dziękujemy, 153zuzannag
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce kilka razy w tamtym roku. Jedzenie było przepyszne. Pizza na długo zapadła nam w pamięć. Niestety w tym roku coś się zepsuło. Pizza bez smaku. Niestety już tu nie wrócimy :( Są lepsze restauracje w Pagu.

Dziękujemy, 671gra_ynag

Genius — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Novalja, Wyspa Pag

Byłeś(-aś) w Genius? Podziel się wrażeniami!