Pag

“Rozczarowanie”
Ankora — recenzja

Ankora
Nr 7 wśród 35 Restauracje (Pag)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż, widziałem apetyczne potrawy noszone przez kelnerów, wyglądało to zachęcająco. Był talerz rybny Ankora dla dwóch osób (210 kun) oraz talerz rybny Ankora dla jednej osoby. Talerz dla dwóch osób zawierał grillowane makrele, steki z rekina, kalmary i małże, do tego ziemniaki gotowane z botwiną. Wyglądało to super. Spodziewałem się, że potrawa o tej samej nazwie (100 kun) będzie po prostu mniejszą wersją dla 2 osób, więc ją zamówiłem. Otrzymałem żenująco nieciekawego panierowanego morszczuka, jednego mikro-kalmara i 4 małże. Jakość ryby jak taniego fast fooda. Totalne rozczarowanie, szczególnie gdy zobaczyłem jak wyglądają na przykład smażone kalmary. Zapłaciłem 100 kun za fastfoodowego gniota z taniej smażalni, i to pod nazwą dania firmowego Ankora. Zepsuli mi wieczór. Daję 2 za widok innych dań.

Dziękujemy, ZbyszekP1

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej restauracji po przeczytaniu opinii na Trip Advisor i niestety zawiedliśmy się. Po zajęciu stolika i otrzymaniu menu zostaliśmy poinformowani, że nie zostaniemy obsłużeni z powodu nadciągającej burzy, niestety zabrakło dla nas miejsca wewnątrz. Wróciliśmy tam dnia następnego, kosztowaliśmy pizzy oraz talerza z owocami morza dla 2 osób. Pizza dobra natomiast talerz rybny bardzo średni - bronił się jedynie rekin. Obsługa miła ale bez szału. Ceny umiarkowane. Przepyszne wino Malvazija :)

Dziękujemy, Madiell
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji jedliśmy załączone na zdjęciach dania : miks mięs, stek z rekina, spaghetti z mulami oraz karkówkę. Jednym słowem-pychota! Bardzo polecamy. Jedzenie nie dość, że smaczne to również porcje ogromne (w porównaniu do innych restauracji w okolicy). Ceny również przystępne. Poniższe dania kosztowały od 65 do 85 kun. Polecamy!

Dziękujemy, maciekkozlowski
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza rybka na wyspie! Byliśmy w splicie w zadarze i w paru innych miejscach a tak dobrze i tanio nigdzie nie jedliśmy. Pyszna dorada dobrze doprawiona. Ziemniaczki wymienione na frytki bez problemu. Pizza tez super. No i cena bardzo przystępna. Obsługa super przynajmniej w 3 językach co w Chorwacji jest dużym problemem.

Dziękujemy, irena8383
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Najlepsza restauracja w jakiej byliśmy! Porcje bardzo duże, jedzenie przepyszne! Podczas wakacji sprobowalismy wiekszosci dan z menu i z wszystkich mega zadowoleni! Obsluga na najwyzszym poziomie!

Dziękujemy, monika p

Ankora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Novalja, Wyspa Pag

Byłeś(-aś) w Ankora? Podziel się wrażeniami!