Pag

Super

Zrecenzowano: 19 lipca 2019
671gra_ynag

Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tym, którzy jeszcze się wahają, zapewniam to najlepszy wybór całodniowej wycieczki wokół Pagu. Statek wypływa z przystani o godz. 9:30, powrót Ok. Godziny 17-18. Pyszne jedzenie, do wyboru kurczak lub świeża ryba. Nieograniczony dostęp do wody, soku, wina i rakiji . Skoki do wody z pokładu i odpoczynek na pięknych plażach, zwiedzanie jaskiń czyni tą wyprawę niezapomnianą. Kapitan i jego ekipa na 6. Zawsze uśmiechnięci i pomocni w każdej chwili. Gorąco polecam .

Dziękujemy, Bratry
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rejs jest godny polecenia. Atmosfera na statku była cudowna, dzięki przemiłej i dowcipne załodze. Piękne widoki. Atrakcją jest wpłynięcie do jaskini - niesamowite przeżycie, lekko ekstremalne. Wino, rakija, woda i sok pod dostatkiem przez cały rejs. Obiad pyszny, świeżutki i nikt nie oszczędza - można najeść się do syta. Polecam wszystkim :)

Dziękujemy, 671gra_ynag
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super rejs!!!
Kapitan najlepszy na świecie razem ze swoim synem i pomocnikiem!! Extra wycieczka, piękne widoki cudowne plaże... dziękujemy za wspaniała atmosferę!!!! Polecam, polecam, polecam!!! ❤️❤️❤️
Pozdrawiamy z Polski!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
6  Dziękujemy, klaudiamakara
Zrecenzowano: 13 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny spędzony dzień . Załoga Robinzon od pierwszej chwili stworzyła niesamowitą atmosferę. Bardzo ciekawa trasa, kapitan dał popis niesamowitego opanowania sterowania statkiem. Lunch był super: prosty, na lokalnych, świeżych produktach. No i wino i rakija domowej roboty. Bomba!:) Jakość bardzo adekwatna do ceny:) Polecam dla rodzin z dziećmi i nie tylko:)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Miron2182
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robinzon_tours, Manager, Robinzon ToursOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2019

Dziękuję bardzo! I hope you enjoyed the rest of your vacation as well! Greetings from the Robinzon crew!

Zrecenzowano: 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wycieczka warta polecenia. Widoki przepiękne. Dzieci zachwycone. Można popływać na plażach do których dotrzesz tylko łódką. Posiłek doskonały do wyboru rybka, kurczak lub warzywka. Napoje włącznie z winem. Szczerze polecam

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
1  Dziękujemy, pawelek62
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robinzon_tours, General Manager, Robinzon ToursOdpowiedź udzielona 25 maja 2018

Dziękuję bardzo! Wielkie pozdrowienia z pięknej wyspy Pag!