“Brak przypraw”
Jure — recenzja

Jure
Nr 13 wśród 32 Restauracje (Supetar)
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 2 września 2019

Wybraliśmy się tam na obiadokolację. Jedliśmy tuńczyka, rumsztyk, kalmary w cieście i sałatkę szopską. Rumsztyk to zwykłe mięso z grilla podane na czymś co przypomina grzanki. Tuńczyka sporo, dobrze usmażony. Kalmary podobno dobre. Sałatka szopska to pomidor, ogórek, ser feta i dwie oliwki, jedna zielona, druga czarna. Niestety mięsa i tuńczyk niczym nie przyprawione. Posolone na talerzu to już nie to. Obsługa bardzo sprawna i szybka. Piwo bardzo dobre podobnie lemoniada. Ceny umiarkowane, za cztery osoby 380 kun, nie można płacić kartą. Widok piękny.

Dziękujemy, Jarosław M

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przystępne ceny, miła obsługa ale to nie jest restauracja tylko bistro wiec daje 3 gwiazdki w kategorii bistro bo na to zasługują , gdyby to była restauracja o 1 gwiazdka

Dziękujemy, lotnik78
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce pod koniec czerwca, obsługa bardzo miła, fajny widok na morze, ceny przyzwoite i to na tyle plusów. Jedzenie najtańsze najniższej jakości z Lidla, ketchup, woda, mrożone kalmary które po usmazeniu były twarde i gumowate, ryba również mrożona. Za obiad dl 3 os zapłacilismy ok 200zl. W tej cenie można iść na restauracji gdzie będzie dużo lepsze jedzenie. Nie polecam

Dziękujemy, Lukasik A
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy w Supetarze 7 raz. Jure - dobre jedzenie za przystepną cenę. Menu nieco uboższe niż w restauracjach - ale to jest bistro a nie restauracja. Położenie świetne. Polecam stek z rekina - rewelacja :). Generalnie smacznie, sympatycznie i stosunkowo tanio.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Jan F
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje i miła obsługa. Menu w języku polskim. Hamburgery domowej roboty, moje dzieci uwielbiały.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, adrianakesik

Jure — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Jure? Podziel się wrażeniami!