“bardzo dobre jedzenie”
Palute — recenzja

Palute
Nr 9 wśród 32 Restauracje (Supetar)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

bardzo dobre jedzenie z super widokiem na morze. swieze owoce morza, przepyszna pljeskavica i cevapcici. byliśmy kilka razy podczas pięciodniowego pobytu w Supetarze, za każdym razem jedzenie i obsluga na wysokim poziomie

Dziękujemy, karo_z92

Zrecenzowano 20 września 2018

W oczekiwaniu na prom postanowiliśmy posilić się w tej restauracji, mieliśmy wystarczająco czasu, żeby na spokojnie zjeść wcześniejszą kolację. Obsługa miła, bez zarzutu. Miejsce z fajnym widokiem. Zamówiliśmy jagnięcinę i mieszane mięso, porcję jak dla nas bardzo duże i w rewelacyjnej cenie. Warto skorzystać.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Pati Z
Zrecenzowano 7 września 2017

pyszne jedzenie .plater rybny doskonaly szybko podane mimo ze bylo nas 10 osob.kelner mily grzeczny zadnych problemow mimo pelnej restauracji.kolacja na portowym nabrzezu wszystkim smakowala

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, badzibytom
Zrecenzowano 25 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byłoby 5 gwiazdek, ale...
Zatrzymaliśmy się tam z dziećmi czekając na prom. Obawialiśmy się o czas, więc zapytaliśmy kelnera, czy zdążymy tu zjeść w pół godziny, bo za tyle musimy być w samochodzie, by zdążyć na prom. Kelner poinformował nas, że spokojnie zdążymy i że zazwyczaj przygotowanie Dania trwa 15-20 minut, ale on to przyspieszy, byśmy spokojnie zdążyli zjeść. Po 25 minutach poprosiłem tego samego kelnera i poinformowałem, że chcemy zrezygnować z zamówienia, bo nie ma szans, byśmy zdążyli zjeść. Kelner zachował się jakby udawał idiotę, tym razem stwierdził, że jedzenie nie robi się od ręki i że to normalne, że trzeba czekać i że zamówienia anulować się nie da. Skończyło się wzięciem wszystkiego na wynos i biegiem do samochodu, niewiele brakowało, a spóźnilibyśmy się na prom.
Z drugiej jednak strony muszę przyznać, że rachunek był niezbyt duży w porównaniu do innych knajp w Chorwacji, a jedzenie całkiem przyzwoite. Tyle, że niesmak z całej sytuacji pozostał.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Michuuu
Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie. Nie czekaliśmy długo. Ceny jak na klimatyczny pot normalne. Polecam. Piękny widok na Supertar oraz majaczący w oddali Split.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 144tamarak

Palute — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Palute? Podziel się wrażeniami!