“Niezapomniany weekend”
Winnica Płochockich — recenzja

Winnica Płochockich
Nr 1 wśród 1 atrakcji (Daromin)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 1–2 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Zwiedzanie winnicy i butikowej winiarni. Prezentacja tradycji winiarskich regionu oraz sposobu uprawy winorośli i technik wyrobu wina gronowego. Możliwość degustacji i zakupu wina z własnej winnicy.
Przydatne informacje: Toalety, Możliwość zakupu żywności
Zrecenzowano 21 stycznia 2017

Wino tworzone z pasji.....
" Barbara i Marcin Płochoccy, winiarze w pierwszym pokoleniu, pasjonaci i wielcy miłośnicy wina i winorośli."
Pani Basiu, dziękujemy za gościnę :)
Wino smakuje wybornie, piękne krajobrazy zapamiętamy na długo:)

Dziękujemy, Aleksandra J
Filtrowanie

Zrecenzowano 21 listopada 2016

Na miejscu, można zakupić wysokiej klasy wino. Osobiście polecam Rose, które jest po prostu rewelacyjne! Poza tym lokalizacja winnicy jest wyborna. Dookoła piękne widoki, a i sama winnica prezentuje się okazale. Na miejscu możliwość noclegu w komfortowych, dobrze urządzonych pokojach. Gospodarze to, uśmiechnięci pasjonaci wina, którzy znają się na robocie:) Miejsce godne polecenia!

2  Dziękujemy, lubiepodrozowac
Zrecenzowano 14 października 2016

Choć nasza wizyta nie była planowana i nie umawialiśmy się wcześniej na degustację to zboczyliśmy z trasy zaciekawieni i zachęceni możliwością testowania rodzimego wina.
Na początek pomimo że nawigacja nas prowadziła kierując się od strony Gierczyc to i tak przejechaliśmy wjazd nie wypatrzyliśmy beczki nieco zarośniętej chwastem. Sama winniczka to nieduży pensjonat z sala do degustacji zorganizowana całkiem profesjonalnie , miła właścicielka która nawet dla niespodziewanych gości poświęciła czas no i zaskakująco dobre wina - głównie białe - w upalne popołudnie wyśmienite. Zachęcamy. Ciekawi jesteśmy tegorocznych zbiorów.

1  Dziękujemy, endrjuWS
Zrecenzowano 8 września 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce w którym produkuje się świetne wino , oczywiście numerem jeden jest białe wino wytrawne . Warto kupić butelkę polskiego dobrego wina .

1  Dziękujemy, krzysztof g
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 20 sierpnia 2016

Winnica jest dogodnie zlokalizowana w odległości ok 20 km od Sandomierza i Opatowa. Pokoje schludne, czyste i wygodne. Ze względu na specyfikę miejsca przeznaczone dla turystów bez małych dzieci. Dodatkowym atutem noclegów jest pyszne wino, którym można rozkoszować się w trakcie pobytu, a także uczciwość i entuzjazm gospodarzy. Polecamy !!!

Dziękujemy, wakacje_z_zona

Winnica Płochockich — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie
Malice Kościelne, Świętokrzyskie

Sandomierz, Świętokrzyskie
Iwaniska, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Winnica Płochockich ? Podziel się wrażeniami!