Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Są plusy i minusy tego hotelu.
PLUSY:
- jedzenie jest smaczne, zawsze znalazłam coś dla siebie, bardzo duży wybór warzyw i sosów, jest sporo owoców,codziennie jakiś inny, duży wybór deserów (raz była nawet fontanna z czekolady i żelki)
-jest bardzo przyjemna droga do morza, pośród sklepów z pamiątkami i barami
-pokoje są czyste (chociaż faktycznie sprzątane jest dość pobieżnie)
-są panie mówiące po polsku i rosyjsku i trochę po angielsku- na pewno da się dogadać
-co do 1 z kom. Gdzie nie można było odebrac bagażu z przechowalni...Ja wczoraj aż 3 razy musiałam zajrzeć do mojego bagażu i dało radę! Więc to są takie jednorazowe przypadki
-R1 czyli taki pociąg (metro) jest bardzo blisko i do Barcelony 1.40h bilet tani
-codziennie coś się dzieje, na placu koło hotelu jest rozrywką dla dzieci i tańce dla starszych
MINUSY:
-pokoje nie są takie jak na zdjęciach, są brzydsze i myślę że ciężko trafic na pokój z widokiem nie na ścianę czy na sąsiada ale to tylko z 1 strony z 2 ma się widok na góry albo na miasto
- basen mały (na pewno nie do pływania) ale plus tego jest taki że jest bardzo mało ludzi na nim
- jest gwarno od strony miasta, a sprzatanie rano ulic jest bardzo głośne(O 7 wybudzenie że snu i znów zasypianie)
-winda jeśli ktoś nie lubi schodow jedzie kilka minut albo wg nie przejeżdża
Ogólnie myślę że można trafić lepiej ale pobyt w tym hotelu był naprawdę udany. Byliśmy już w kilku miejscach i ten jest jednym z lepszych. My tam nie mamy zamieszkać tylko się przespać.

Dziękujemy, Agnieszka J
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Byliśmy z mężem w tym hotelu w sierpniu 2019 roku.
Hotel położony w centrum Pineda de mar.Wieczorami sporo atrakcji występy zespołów. Pełna Fiesta i Maniana podziwiałam jak potrafią bawić się hiszpanie i nie tylko. Obsługa życzliwa. Rezydentka Pani Kasia bardzo uczynna sympatyczna i bardzo pomocna.
Pokój skromny ale czysty /ręczniki bialutkie codziennie zmieniane/.
Bardzo duży wybór wycieczek fakultatywnych.
Jedzenie bardzo dobre, można było wybierać i przebierać. Dla osób lubiących mięso było kilka do wyboru, dla wegetarian mnóstwo surówek,produkty bez laktozy.Bogaty wybór pieczwa deserów . Nikit nie wydzielał jedzenia..
Bardzo dobrze oceniam całość pobytu.Dziękuję . Myślę że jeszcze przyjadę do tego hotelu w Pineda de Mar. Ja polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój był od strony wschodniej. Rano budziło nas słoneczko.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, aklada59
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Hotel nie ma nic wspólnego z tym co pokazane jest na ogólnych zdjęciach. Pokoje są strasznie stare, wszystko okropnie brudne, na 10 dni pobytu sprzątane może 5 razy, do tego bardzo pobieżnie (wymiana ręcznika, papier toaletowy i wyniesienie śmieci). Strach wejść do łazienki całej w grzybie i brudzie. Nie domykają się drzwi, a woda się nie spuszcza. Balkony maleńkie brak np. stolika, szafa pusta, bez półek z dwoma wieszakami, drzwi od niej nie domykają się i "atakują" przy każdym wejściu do pokoju, brak lustra w pokoju. Widok z hotelu bezpośrednio na mur. Pokój 2 osobowy miał łóżka polowe, z czego każde inne - wyższe, niższe, krótsze, dłuższe. Większość obsługi nie rozumie nic po angielsku, przy próbie zmiany pokoju z wielkim trudem zaoferowali nam inny - taki sam tylko, że z widokiem na sąsiadów z każdej strony (klatka). Internet tylko przy recepcji, jeśli zostawi się bagaż w przechowalni po zdaniu pokoju, nie ma się już do niego dostępu tylko raz przy wyjeździe. Na stołówce sztućce i talerze brudne, jedzenie ocieka tłuszczem, warzywa często spleśniałe lub niedojrzałe, personel każe zmieniać miejsca na stołówce z niewiadomych powodów, jeśli już się siadło. Basen maleńki, zniszczony i brudny.

Dziękujemy, aleksandraaa392
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Chcielibysmy podzowkowac za wspaniale wakacje w tym hotelu , chcialam nadmienic ze gdybym posugerowala sie opiniami pewnie nie zarezerwowalabym tam Wakacji a było totalnie odwrotnie . Pokoje może Gierek ale czyste housekeeping na najwyższym poziomie , jedzenie dobre nie wszystko przypadło mi do gustu ale można było wybrać coś dla siebie mnóstwo owoców i deserów do wyboru , recepcja mówi po angielsku i nie miałam problemu, wifi prawda tylko przy recepcji ale ja przyjechałam na wakacje a nie zeby siedzieć w telefonie , pindeda de mar to świetne miejsce czyste plaża piękna czysta , dużo atrakcji dla dzieci z hotelu blisko do morza pełno sklepów tanio , w cenie wycieczki miałam tylko obiad a hotel na miejscu poinformował mnie ze będziemy mieć tez śniadania , co do Rosjan prawda jest Ich dużo , ale jak wszędzie albo Rosjanie albo Niemcy , Polacy to nie jedyna nacja na świecie . Hałas tak był ale jak aktywnie spędzasz wakacje to po powrocie do hotelu śpisz jął kamień w naszym przypadku tak było . Wiec jak ktoś potrzebuje grobowej ciszy to napewno musi znaleźć inne miejsce , klima działała jeśli się ja odpowiednio użytkuje , nie non stop 24 h, bo wtedy śmierdzi . Byłam w wielu ciepłych krajach i zdarzało mi się to tez w 4 gwiazdkowych hotelach .pozdrawiam wszystkich pozytywnych

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Ewelina P
Zrecenzowano: 17 lipca 2017

Pokoje: brudne, wystrój "wczesny Gierek" PRL, wilgoć i smrodek, widok z balkoniku na upstrzone przez gołębie i inne ptactwo brudne okna, klima albo śmierdzi albo strzelają przepalane kable elektryczne, TV się spalił i nie działa, przy placu z animacjami, gwar i hałas do 2 w nocy, dodatkowo hałasuje aparatura basenowa i kanalizacja, jedzenie z proszku np. jajecznica, konserwowe warzywa, bardzo mało świeżych owoców i warzyw, do tego często nadpleśniałe, brak napojów przy kolacji, nie ma wi-fi w pokojach, łapie tylko przy recepcji, brak pomieszczenia do odpoczynku, dużo rosjan, obsługa i recepcja nie mówi po hiszpańsku tylko rosyjski, słabo z angielskim, do plaży 700 metrów przez całe miasteczko, plaża brudna, przy torach kolejowych i drodze dojazdowej do hoteli w mieście, nie polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje na 1-ym piętrze są "lekko pomalowane" nie korzysta się z jedynej windy, podobno działa wi-fi nie potwierdzili tego znajomi z 1 piętra
Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi