“Rewelacja”
Ca l'Aureli — recenzja

Ca l'Aureli
Nr 1 wśród 131 Restauracje (Pineda de Mar)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie super. Klipsiki, krewetki i krokiety przepyszne. Polecam tą restaurację bo naprawdę warto ją odwiedzić.

Dziękujemy, 990magdalenam

Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu wielu dobrych recenzji udaliśmy się tam na małe tapas. Wybraliśmy kalmary, niestety były one bardzo gumowate i przesolone. To nas mocno zrazilo i już tam nie wróciliśmy.

Dziękujemy, miloszc2017
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny lunch zamówiliśmy paelle i byliśmy bardzo zadowoleni, danie świeże i regionalne, ceny przystępne polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jakubs819
Zrecenzowano 30 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra restauracja z miła obsługa i szerokim wyborem tapas. Smacznie i z dodatkiem dobrego wina. Godne polecenia!

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, katarzynak451
Zrecenzowano 6 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Mała restauracja, raczej skromny wystrój wnętrza, kilkanaście stolików z lokalnymi smakoszami. Ale te potrawy! Tutejsza szynka jest wspaniała, sery i inne potrawy są super. Obsługa wie co serwuje gościom umiejąc opisać smaki i pochodzenie różnych produktów

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 270 627

Ca l'Aureli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Malgrat de Mar, Province of Barcelona

Byłeś(-aś) w Ca l'Aureli? Podziel się wrażeniami!