Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Byłam w tym hotelu od 17/24.06.2019 Pobyt uważam za bardzo udany. Pokoje sprzątane codziennie . Spokojna okolica(trochę takie zadupie). Dużo muszli na plaży, plaża szeroka ocean wygląda jak nasz Bałtyk. Na hotelu bardzo dużo atrakcji idealny hotel dla rodzin z dziećmi. Jedzenie bardzo smaczne i dużo.

Dziękujemy, MarekD582
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Ten hotel to słabe 3*. Pokój brudny. Łazienka brudna a wanna żółta. Pościel nie zmieniana przez cały pobyt czyli 10 dni. Ręczniki zmienione raz. Kubki po kawie zostawione i nie zabrane. Mało leżaków. Trzeba było leżeć na trawie. Płatne drinki to nieporozumienie. Koszenie trawy od 10 rano przy basenie. Zapach spalin i hałas kosiarki. 70% mięsa na stołówce niedopieczone lub niedogotowane. Zapasowa pościel w szafie brudna i poszarpana. Opisałem wszystko do TUI i czeka już tydzien..... zero kontaktu a na ich stronie blokada do recenzji.... gratulacje

Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano: 16 maja 2019

Byliśmy z żoną w tym hotelu w sierpniu 2017 roku. Kupiliśmy wyjazd z dziś na jutro i to był strzał w dziesiątkę. Hotel jest świetnie położony przy samym oceanie. Na jego terenie jest kilka basenów. Z wyżej położonych pokoi jest świetny widok na ocean. Pokoje są przestronne i czyste.
Jednak największym plusem tego hotelu było wyżywienie. Co wieczór inna tematyczna kolacja - w stylu hiszpańskim, meksykańskim, włoskim itd. Duży wybór ryb i owoców morza. Dobrej jakości białe i czerwone wina z nalewaka w restauracji głównej.
Hotel szczególnie możemy polecić dla rodzin z dziećmi. Choć nie mamy dzieci mogliśmy zaobserwować jak polska animatorka wymyślała dla dzieci różne atrakcje. Ponadto codziennie rano na basenie odbywały się zajęcia z muzyką dla dzieci i dorosłych.

Szczerze polecamy ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje przestronne. Nasz posiadał do tego aneks kuchenny i balkon.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, MBTraveler80
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Cześć. Termin 6-13.05 i hotel wybraliśmy głównie pod kątem wakacji z dzieckiem ( 2 latka ). 4 godzinny lot z Katowic i 2 godzinny transfer z lotniska do wytrzymania, chociaż ten kto wymyślił wylot o 3 w nocy powinien dostać medal. W hotelu byliśmy o 10:00, a zakwaterowano nas dopiero o 14 więc po takie podróży odsypialiśmy 2 dni.
Opieka rezydentów Tui zarówno na lotnisku jak i w hotelu na 5+, Pani Ela bardzo sympatyczna i miła, każdy problem załatwiała od ręki ( choć nie mieliśmy ich zbyt wiele ).
Sama obsługa hotelu na naciąganą 4, przy zakwaterowaniu nikt nawet nie zapytał czy pomóc z bagażami, sprzątanie pokoi po łebkach, obsługa w barach za to bardzo sympatyczna ;), na stołówce obsługa ograniczyła się do przywitania i wskazania wolnego miejsca no ale też nie ma co wymagać zbyt wiele.
Jeżeli chodzi o sam hotel, to czysto i zadbanie, nie ma się zbytnio do czego się przyczepić, może trochę mało miejsc do zabawy dla dziecka ( jedna ślizgawka ), ale za to salon gier i mini klub dla dzieciaczków, animacje też bardzo przyzwoite ( standard Tui).
Minus to niestety jedzenie, słabo doprawione i monotonne, dla porównania będąc w hotelu Tui na Krecie codziennie było coś innego, a tutaj prawie to samo, zmieniały się tylko mięsa i słodycze.
W samej miejscowości Islantilla nie było za wiele do roboty, ładny deptak którym można dojść do pobliskiego centrum handlowego i lokalnej mariny.
Wypożyczenie auta to prawie 80 euro za dobę więc cena grubo przesadzona, ale to z racji braku konkurencji, w pobliskich miejscowościach już znacznie tanie ale trzeba dojechać taksówką ( koszt 12euro ).
Przy dużej ilości gości walka o leżaki nad basenem i na stołówce dlatego termin okazał się strzałem w dziesiątkę gdyż pogoda dopisała od 24 do 35 stopni.
Ogólnie hotel godny polecenia, obsługa Tui również bez zarzutów, poprzeczkę podniósł Hotel Creta Paradise Tui Famili który bardzo polecam, ale ogólnie z chęcia wrócimy.
Pozdrawiamy.
Szymon, Ania i Wojtuś ;)

Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, szymbrt
Zrecenzowano: 26 listopada 2018

Bardzo sympatyczny hotel chociaż spory i sporo dzieciaków. Jeśli ktoś lubi ciszę to lepiej wybrać inny. Obsługa jest miła i uczynna. Pokoje trochę małe jak na trzy osoby ale praktycznie się tylko w nich śpi. Nasz pokój był od strony basenów ale nie przeszkadzało to za bardzo. Sprzątanie standardowe jak w hotelach wakacyjnych (aby jak najszybciej ale w miarę dokładnie). Posiłki typowo hotelowe ale jest wybór i można się najeść (prawie codziennie były dni innego państwa). Dla dzieciaków są codziennie jakieś atrakcje z animatorami. Sam hotel jest położony przy samej plaży (trzeba tylko przejść przez promenadę) , leżaki są w cenie i nie ma problemy z miejscem. Przy basenach jest trochę gorzej z miejscami ale zawsze się coś znajdzie (obsługa stara się pilnować aby leżaki nie były zajmowane i stały tylko z ręcznikami bo je zabierają i trzeba odebrać u ratownika). Spacerkiem ok 20 min od hotelu jest małe centrum handlowe z knajpkami a w dłuż promenady stoją wieczorami różne kramy. Ogólnie polecam na wakacje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto poprosić o pokój dalej od amfiteatru bo będzie ciszej my mieliśmy pok 395 i było ok
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Grzegorz M