Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Hotel fajny. Przygotowane mieliśmy w restaurcji w nocy bardzo smaczne jedzenie ( kolacje) i śniadania lunch pakiet na odjazd wczas rano. W weekend był jajazd hiszpańskich Rodzin. Strasznie głośno było wtedy. Pokój ładny. Bardzo miła obsługa w restauracji. Miasteczko bez wypożyczali auta ( tylko na recepcji lub u rezydenta). Typowo hiszpańskie miasteczko. Pamiątek w nim nie znajdziecie. Sewilla przepiękna polecam obowiązkowo, ale w sezonie prze gorąco.

Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Barcelo Hotels & Resorts
Dziękujemy, Go11109334888
Zrecenzowano: 6 grudnia 2018

W hotelu panuje bardzo miła,sympatyczna i wręcz rodzinna atmosfera. Personel różnego szczebla uśmiechnięty, przyjazny i pomocny w razie potrzeby. Wspaniałe jedzenie. Niemal codziennie tematyczne kolacje związane z poszczególnymi krajami czy regionami: dzień francuski, dzień włoski, dzień indyjski itp. Różnorodne potrawy a do tego degustacja wina czy np. herbaty przy wejściu na stołówkę. Duży wybór stwarzał możliwość komponowania różnych posiłków. Obfita gama deserów i owoców. Możliwość spożywania na zewnątrz lub w klimatyzowanej sali. Animacje dla dzieci i dorosłych praktycznie przez cały dzień: od przedpołudnia do godzin nocnych z małymi przerwami i raczej bez uciążliwości dla nie zainteresowanych. Animatorzy zaangażowani w swoją pracę do tego sympatyczni i uśmiechnięci. Woda w basenie i brodzikach regularnie oczyszczana. Z miejscami na leżakach też raczej nie było problemów. Do tego siłownia, wypożyczalnia rowerów, mini biblioteka. W holu przy recepcji dla spragnionych, wchodzących z zewnątrz ustawione pojemniki z wodą z cytryną lub jabłkiem. Personel sprzątający profesjonalny i uśmiechnięty. Pokój chociaż od strony ulicy to pozwalał na sen nawet w czasie weekendowych koncertów w pobliżu. Balkonik wystarczający na wypicie kawy czy zapalenie papierosa. W dość dużym pokoju klimatyzacja i wiatrak przy suficie. Do tego obszerne szafy i funkcjonalne inne meble. Także sejf i mini chłodziarka. Obszerna łazienka z wanną i szklanym parawanem, bidet,wc, duża umywalka. Na wycieczkach bardzo przyjazne, komunikatywne pilotki. Tuż obok duży market "Mercadona" a na głównej ulicy bary z tapasami, lodziarnie. Nawet w czasie przejażdżki rowerowej udało mi się zahaczyć o mecz piłkarski miejscowej drużyny. Ogólnie pobyt bardzo udany i pozostający w pamięci. Szczególne podziękowania i pozdrowienia z Krakowa dla Wiceszefowej recepcji - Pani Patrici Rodriguez (mam nadzieję że nie pomyliłem tożsamości).

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ryszard613
Zrecenzowano: 4 października 2018

Przepiękny hotel ,w którym na śniadanie podaje się szampana. Ciepłe wnętrza , wspaniała dyskretna obsługa,przepiękne widoki. Powiem krótko, nie chce się opuszczać tego hotelu, przedłużyliśmy pobyt o tydzień!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, dominikkkkkkkkk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HBIslaCristina, General Manager, Occidental Isla CristinaOdpowiedź udzielona 5 października 2018

Dear Mr. Dominik,

We would like to express our gratitude for the comments you made about your recent visit. They help us to understand how our guests experience their stay with us. It is always our goal to achieve maximum customer satisfaction and we are delighted to hear that your holiday at Occidental Isla Cristina was an enjoyable one. We continuously strive to deliver high standards and to ensure that all our guests leave with beautiful vacation memories.

Our Guest Experience Manager is at your entiral disposal for anything you may need. Thank you for trusting us, it's a pleasure for us serving you one week more.

Sincerely,

Marcos Alonso
General Manger
Occidental Isla Cristina

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Po raz drugi byłam w tym hotelu - w tym roku w nieco innym, bardziej dorosłym składzie. Hotel jest świetny! Wybierając go kierowaliśmy się zasadą by było jak najmniej urlopowiczów spoza Hiszpanii. Bardzo dobra lokalizacja w spokojnej miejscowości o rybackich korzeniach.
Dużym plusem jest możliwość ustalenia z hotelem przed przyjazdem szczegółów i dotrzymanie przez hotel tych ustaleń - gdy pojawiliśmy się na miejscu Pani w recepcji wiedziała czego nam trzeba i wszystko było zgodnie z naszymi prośbami i oczekiwaniami.

Korzystaliśmy z HB i to było dla nas wystarczające. Kelnerzy i obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadania i kolacje bardzo obfite i olbrzymi wybór - można codziennie skomponować inny zestaw. Woda i napoje do kolacji oraz to co zamawialiśmy w barze przy basenie dodatkowo płatne ale za tydzień to niewielki koszt - około 30 Euro za osobę. Dodatkowo hotel dbał by menu nie było nudne: kolacje przeprowadziły nas przez kuchnie różnych zakątków świata od basenu Morza Śródziemnego (Włochy) po Maroko czy Meksyk. Przygotowane na bieżąco, świeżo smażone jajka, omlet, ryby czy mięso to zapewnienie wysokiej jakości i świeżości produktów. Bardzo duży wybór świeżych warzyw, sałatek i owoców to także możliwości dla wegetarian.

Pokój hotelowy przestronny, czysty. Zapewnia wszystko i nawet więcej (zestaw do szycia) co jest potrzebne by odpoczywać w komfortowych warunkach. Panie sprzątające przemiłe i pomocne utrzymywały pokój w nienagannej czystości.

Basen nie jest duży czy głęboki ale wystarczający by wypocząć. Nigdy nie mieliśmy problemu ze znalezieniem miejsc na leżakach - obsługa pilnuje by nie rezerwować leżaków na cały dzień nie korzystając z nich.

Dużo w hotelu się dzieje by goście mieli możliwość rozrywki - ćwiczenia w basenie, wieczorne zabawy zarówno dla dzieci jak i dorosłych na głównej scenie, świetne mini-koncerty w barze (mnie zauroczył jazzowy skrzypek grający główny motyw z LaLaLand - super wykonanie!). Jeśli chcecie cichy pokój proście bez widoku na morze, od strony ulicy (uliczki są ciche), inaczej będziecie uczestniczyć ze swojego pokoju w każdym wydarzeniu przy basenie.

Szczerze polecam, choć pewnie wolałabym by miejscowość i hotel nie stały się typowo turystyczną atrakcją. Wrócę do Was na pewno jeszcze nie raz. Proszę nie zmieniajcie się!

Wskazówka dotycząca pokoi: Mniej hałąśliwe pokoje to te bez widoku na basen gdzie wieczorami odbywaja się wszystkie atrakcje.
Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, edit8505
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam. Hotel duży teren wokół hotela bardo maly. Okolo godziny 12 brak miejsc przy basenie. Basen czynny do godziny 19:30 później ratownik wyprasza z basenu. Do plaży okolo 800metrów. Wokół hotelu nie ma zadnnych sklepów z pamiatkami. Miasteczko ogolnie nie przystosowane pod turystyke.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Michał S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SubdirectorB, General Manager, Occidental Isla CristinaOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2018

Dear Mr. Wakacje,

We are sorry to hear that you did not enjoy the experience in our hotel to the fullest as we strive to make each stay with us an unforgettable one. Discussions involving the respective team members and management have taken place to review your comments, and we would like to assure you that all your concerns will be addressed and attended to.

We are sorry if our swimming pool disappointed you, but we would like to point out that in our facilities, we have three swimming pools available for our clients, one for the little ones, the main one, where all the activities happens and livelier and the last one, which is an area for relax and sunbathing.

As we understand from your comment, you weren't aware of how much activities Isla Cristina has. For the next occasion, please, do not hesitate to ask to our Guest Experience Manager, she will help you and talk you about where the shops are, where downtown is, the best restaurants and the most beautiful places to see the sunset.

Once again, we thank you for sharing this valuable feedback with us, please rest assured that the information you have provided will be used accordingly to enhance our future guests' experiences among us and we hope you will visit us again in the future.

Sincerely,

Marcos Alonso