Zapisz
Żywioł w zasięgu wzroku

Wizyta przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Ocean był tak wzburzony, fala bardzo wysoka i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 listopada 2018
Margarita818
Stalowa Wola, Polska
Swietne miejsce

Za pierwszym razem trafiliśmy do Porto Moniz w czasie sztormu - wrażenia niezapomniane, później... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 października 2018
Marzenka B
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 425)

Zrecenzowano: 26 lipca 2018

Baseny fajne nie koniecznie płytkie, jest możliwość wynajęcia szafki, brak plaży, mała miejscowość i tyle.

Dziękujemy, Paweł z
Zrecenzowano: 18 lipca 2018

Fajne baseny.Ten który boi się popływać w Oceanie a chcę mieć zaliczoną kąpiel w nim może spokojnie popływać w tych basenach.Woda wpływa do nich bezpośrednio z Oceanu a my jestesmy bezpieczni.Widoki super przeżycia także.

Dziękujemy, Sylwek S
Zrecenzowano: 3 lipca 2018

Piękne, malownicze baseny; świetna, prosta infrastruktura. Jeżeli ktoś tęskni za otwartymi kąpieliskami, tam będzie w siódmym niebie!
Wejście 1,5 EUR, kolejne tyle za leżak. Za takie widoki i zaplecze sanitarne naprawdę warto!
W pobliżu znajduje się kilka niestrzeżonych kąpielisk, niektóre również posiadają prysznice i sanitariaty. Ale wejście do wody i obszar na którym można swobodnie popływać nawet nie umywa się do tego!

Dziękujemy, 107michalinar
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli szukacie kąpieli słonecznych i wodnych koniecznie udajcie się do Porto Moniz. Wejście 1,5€ za osobę, leżaki, przebieralnie i szatnie oraz bar. Woda w basenach nie różni się temperaturą od wody w oceanie ale mimo wszystko w sezonie letnim jest to wspaniałe miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano: 7 czerwca 2018

Jeśli pogoda dopisuje warto przyjechać na poleniuchowanie. Woda w basenach ok 18 stopni więc dla odważnych i choć takich nie brakuje (byliśmy w maju). Wstęp 1,5 euro więc warto zajrzeć nawet na chwilę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, Iwmar