“Ostatni raz”
Ambrozja — recenzja

Ambrozja
Nr 34 wśród 47 Restauracje (Darłowo)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam nalesniki z twarogiem i wanilia, co rownalo się z serkiem danio - 14 zl... . Wersji z konfiturą nie było, zaproponowano z owocami sezonowymi. 15zl... Owszem było ich sporo, ale naleśnika nie dało się zjeść normalnie. Bardzo smaczna była tarta truskawkowa (głównie z malinami, truskawki były przybraniem), natomiast wielkość porcji, której cena wyniosła 19 zl (!!!) to jakis żart. To nawet nie wyglądało na połowę kawałka. Nie wierzyłam w to co widzę na rachunek kontra to co było na talerzu. I wszędzie kleksy z niedobrej bitej śmietany. Serio najgorzej wydane pieniądze. Wyszliśmy głodni. Bardzo nie polecam.

Dziękujemy, vvena

Zrecenzowano 5 września 2019

Pizza może być. Bez szału, raczej nie wrócę, ale bez przesady dramatu nie było. Natomiast fakt, że obsługa pozwala wchodzić do lokalu i siedzieć przy stoliku ludziom w samych gaciach od kostiumu nie zasługuje na nic więcej...

Dziękujemy, justynamP7584VS
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W kawiarni panuje bałagan. O posprzątanie stolika trzeba się upomnieć. Dwie kelnerki w sezonie,w którym przez lokal przewija się milion ludzi, to jednak trochę za mało. Zamówiłam naleśniki dla dzieci z twarożkiem i Nutellą. Dostałam je zimne, z lodówki i nie tak, jak prosiłam o nadzienie z serka i polanie Nutellą, lecz każdy z osobnym nadzieniem, bo wg.kelnerki " inaczej się nie dało" .... poza tym, że drogo, to niestety byle jak:( Niestety nad polskim morzem nadal aktualne jest podejście wyciągnąć od turysty kasę, w zamian oferując byle jakość. Lokal zdecydowanie na NIE!!!

Dziękujemy, 2o4iri3bdikwbeh
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze to nawet na jedynke nie zasluguje. Zapiekanki straszne szynka z paczki pieczarki stare naprawde nie polecam zapiekanek

Dziękujemy, radorad_85
Zrecenzowano 31 marca 2019

Wróciliśmy po dłuższej nieobecności i pozytywne zaskoczenie - nie tylko gofry zasługują na gwiazdki ale pojawiły się jagodzianki. Zapomnij o tym co serwują w kawiarniach i ciastkarniach. Tu posmakujesz je takie jakie zawsze powinny być. Pyszne ciasto a w środku wypełnienie jagodowe. W każdym razie jak wracaliśmy do domu to wzbudziliśmy lekką panikę zabierając wszystkie przygotowane na ten dzień. Za co przepraszamy innych turystów - ale Rodzina to Rodzina i następnego dnia były tyko wspominki.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Piotr K

Ambrozja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Darłowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Ambrozja? Podziel się wrażeniami!