Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Jeśli ktoś lubi budzenie za pomocą młotów udarowych, ryku koparki i odgłosów spawania to polecam. Do tego ściany z papieru i wrzeszczące dzieci sąsiadów od 7 rano. Apartament rezerwowaliśmy na kilka miesięcy przed urlopem i administrator nie zająknął się nawet o tym, że prowadzą budowę drugiego obiektu na całej linii apartamentowca. W apartamencie wyposażenie zgodne z opisem - kuchnia bardzo słabo wyposażona - pozdzierany teflon na patelni, brak podstawowych naczyń. Dopisała jedynie pogoda. Drugi raz nie przyjedziemy.

Dziękujemy, delicje
Zrecenzowano: 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ściany z papieru i bardzo nieprzyjemny administrator budynku. Słychać dosłownie każde słowo osoby która jest za ścianą. Pseudo luksusowe apartamenty które tak naprawdę są zwykłym budynkiem. Być może dla ludzi z małych miejscowości wszystko co posiada szlaban na wjeździe i nie jest starą kamienica - jest apartamentem.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Szczupaki
Zrecenzowano: 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Średni standard wykończenia. Obsługa pomocna. Czystość ok. Pokoje wystarczajaco przestronne. Kuchnia dobrze wyposażona jednak brakuje choćby kawiarki. Odległość od plaży rozsądna. Minus za słabą akustykę pomiędzy apartamentami. Bezplatny parking dla gości jest niewątpliwie dużym atutem.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Mniomnika
Zrecenzowano: 3 października 2018

Apartament w 100 % zgodny z opisem aneks kuchenny, zmywarka, pralka ogrzewanie etażowe.
Wygodny i przestronny zapewnia bardzo dobre warunki do odpoczynku.
Do morza 600 m do portu 200 m.
Każdy odpoczywał tak jak lubi.
Polecamy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, annarenska
Zrecenzowano: 8 marca 2017

Polecam! Czysto, bardzo przyjemnie, blisko do morza. Obsługa bardzo miła. Spędziłem z narzeczoną romantyczny weekend w Baltic Korona - na pewno wrócimy tam na wakacje zobaczyć jak pięknie jest latem. Dziękuję!

Wskazówka dotycząca pokoi: My mieliśmy pokój z ogrodem, bo byliśmy z malutkim pieskiem. To wygodne:)
Termin pobytu: luty 2017
1  Dziękujemy, romanwasilewski86
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BalticKorona, Właściciel, Baltic Korona ApartamentyOdpowiedź udzielona 18 kwietnia 2018

Serdecznie dziękujemy! Mamy nadzieję, że będzie Pan naszym gościem jeszcze nie raz!