Zrecenzowano: 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Średni standard wykończenia. Obsługa pomocna. Czystość ok. Pokoje wystarczajaco przestronne. Kuchnia dobrze wyposażona jednak brakuje choćby kawiarki. Odległość od plaży rozsądna. Minus za słabą akustykę pomiędzy apartamentami. Bezplatny parking dla gości jest niewątpliwie dużym atutem.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Mniomnika
Zrecenzowano: 3 października 2018

Apartament w 100 % zgodny z opisem aneks kuchenny, zmywarka, pralka ogrzewanie etażowe.
Wygodny i przestronny zapewnia bardzo dobre warunki do odpoczynku.
Do morza 600 m do portu 200 m.
Każdy odpoczywał tak jak lubi.
Polecamy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, annarenska
Zrecenzowano: 8 marca 2017

Polecam! Czysto, bardzo przyjemnie, blisko do morza. Obsługa bardzo miła. Spędziłem z narzeczoną romantyczny weekend w Baltic Korona - na pewno wrócimy tam na wakacje zobaczyć jak pięknie jest latem. Dziękuję!

Wskazówka dotycząca pokoi: My mieliśmy pokój z ogrodem, bo byliśmy z malutkim pieskiem. To wygodne:)
Termin pobytu: luty 2017
1  Dziękujemy, romanwasilewski86
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BalticKorona, Właściciel, Baltic Korona ApartamentyOdpowiedź udzielona 18 kwietnia 2018

Serdecznie dziękujemy! Mamy nadzieję, że będzie Pan naszym gościem jeszcze nie raz!

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2016

Apartamenty są cudowne. Standard bardzo wysoki :) mieliśmy apartament na parterze z mini ogródkiem. Niestety w pogodę nie trafiliśmy ale w tak cudownym apartamencie wypoczęłam w 101% :) Apartamenty położone są na szczęście na uboczu Darłówka gdzie można było rozkoszować się ciszą i spokojem.
Serdecznie polecam :)

Termin pobytu: sierpień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, ania9374

Bardzo dziękujemy za fantastyczną recenzję :) Zapraszamy do Nas ponownie!

Zrecenzowano: 4 grudnia 2015

Byliśmy w sierpniu 2015 r. i na pewno wrócimy. Wysoki standard, apartamenty eleganckie - byliśmy z mężem na prawdę pod wrażeniem. Dzieci miały swój pokój, w którym bawiły się i nie przeszkadzały nam ;-).
Jak spędzaliśmy czas w apartamencie, na zmianę z mężem wychodziliśmy na plac zabaw, aby dzieci się wyszalały. Okolica również przyjemna, cicha. Do morza bardzo blisko .... same zalety. Wad nie podaję, bo nie znalazłam. Polecam !

Termin pobytu: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Gosia N

Dziękujemy!!! Zapraszamy ponownie! :-) Miło czytać tak ciepłe słowa!