“Wspomnienia”

Restauracja Hotelu Apollo
Nr 16 wśród 47 Restauracje (Darłowo)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa restauracji spokojna i kompetentna
Piwo bardzo zimne. Widok z tarasu niezapomniany. Zamówienie szybko i sprawnie zrealizowane. Warto skorzystać.

Dziękujemy, 663andrzejl

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomylone zamówienia, niekompletne, do tego ubrudzone ubrania przez sfrustrowaną pseudokelnerkę.
Dramat. Pierwszy i z pewnością ostatni raz.

Dziękujemy, Commisare
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na Menu się czeka w nieskończoność, na realizację zamówienia podobnie.
Cappuccino 14 zł-serio???
Takie miejsca sprawiają, że odechciewa mi się przyjeżdżać na wakacje nad Bałtyk.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 40bartoszw
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Stoliki na tarasie dają możliwość cieszenia się pięknym widokiem.
Zamówiłam tartę z borówkami, która zaspokoiła moje podniebienie.
Na minus ceny i mało zorientowana obsługa. Kawiarnia hotelowa, więc nie spodziewałam się taniej kawy. Liczyłam jednak na lepszą obsługę. Kelner nas obsługujący był tego dnia myślami zdecydowanie na innej planecie.
Czy warto? Tylko dla widoku i ciasta! Reszta pozostawia wiele do życzenia.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, olkanawalizkach
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jagodzianki, jednak dość wysokie ceny. Piękny widok na plażę. Szkoda, że nie ma oferty śniadaniowej w kawiarni.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 153konradz

Restauracja Hotelu Apollo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bobolin, Zachodniopomorskie

Darłowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Apollo? Podziel się wrażeniami!