Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Nie wiem czym kierowalam sie przy wybieraniu tego hotelu ..Czytałam opinie i myślałam ze przesadzają albo ze to opinie z okresu zimowego i latem będzie lepiej bo przecież sezon w pełni. Ale nie w tym miejscu..
Za 9 dni pobytu zobaczyłam równo tyle żeby stwierdzić ze urlop byl nieudany.
Pierwsze wrażenie bylo ok. Duza terytoria, mila i profesjonalna obsługa na recepcji, przestronny pokój.. I sie zaczęło..
prześcieradło na łóżku zaledwie sięgało brzegów materaca przez co musieliśmy caly czas podciągnąć go pod siebie bo budzilismy sie na samym materacu. Po pierwszej takiej nocy okazało się ze obudziłam się na materacu całym w czyichś włosach- nie naszych!!!
Po zgłoszeniu obsłudze mile Panie posprzątałi wloski ktore nie zdążyli posprzątać przed oddaniem nam pokoju i zmienili prześcieradło na trochę większe. Trochę bo problem i tak został na cały pobyt bo !!! nie maja przescieradel wielkości materacow !!!
mieliśmy pokój bez balkonu. byłam uprzedzona czy nie - nie pamiętam ale nie zwróciłam na to uwagi bo nie pomyślałam ze w hotelu nad morzem nie będę miała gdzie wysuszyć stroje i ręczniki po parku wodnym/morzu.. ni miejsca na terytorium, ni suszarki,ni nawet wieszaka w pokoju (jedynie kaloryfer w łazience który byl zajęty recznikami lazienkowymi).
Park Wodny. Nieoznaczone schody pod wodą i zmiany głębokości. O rdzawych i niebezpiecznych schodach na zjeżdżalnie nie chce w ogóle wspominac. mąż nadepnal sie nawet na wkret w basenie pod zjeżdżalnią za co obsługa nawet nie przeprosiła.
z animacij dla dzieci wiedziałam ze 2-letni synek nie skorzysta bo przeznaczony dla dzieci nieco starszych. Spodziewałam się na zewnętrzny plac zabaw ale niestety 2 domki (jeden z jakich rozwalony a inny ma kuchnie blotne które dozywaja ostatnie dni) + 2 zjeżdżalnie + zero zabawek = ciężko nazwać placem.. Czy właściciele albo obsługa w ogóle interesują się jak to wygląda??
W pokoju dla animacij tez ni jednej calej zabawki.. Hotel przyjazny dzieciom??? Przyjazny, ale ten plac wewnątrz, płatny ok.15 zł/godz.
restauracja tez nie spełniła oczekiwań- przepalone paluszki rybne z meni dziecięcego + niemily barman który chciał sprzedać !!! lód za 10 zł. Przesada.
Dużo rzeczy mogła bym jeszcze skomentować ale i tak za długi ten komentarz..
Moze za dużo oczekiwałam, a moze nie ma kto w tym wszystkim zrobić porządki ale jedno wiem na pewno - więcej tutaj nie wrócimy.

1  Dziękujemy, Ivanka P
Zrecenzowano: 16 maja 2019

Pobyt po raz trzeci. Nadal warunki czyli pokoje i wyżywienie bardzo dobre. Z pewnością jeszcze raz zawitam do tego hotelu. Skorzystałam z masażu klasycznego kręgosłupa masażysta bardzo dobry. Do plaży bardzo blisko. Warto jechać i odpocząć.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kaprysna
Zrecenzowano: 24 kwietnia 2019

Wykupiliśmy pakiet wielkanocny na pobyt z dziećmi i nigdy więcej
atrakcje dla dzieci w pakiecie wielkanocnym

Zacznę od hotelu. Pokoje swoją świetlność mają za sobą, plamy na dywanie i te okropne szare firany w pokojach i na obiekcie i zakurzone zasłony ( a wystarczyłyby same rolety dzień/noc na oknie) brak czajnika w pokoju.
Plusy:
- Aquapark
Minusy:
Animacje (a raczej ich brak moim zdaniem największa porażka hotelu) nazwałabym to warsztaty ręczne. przez cały pobyt były wydzielone robótki ręczne typu jajko ze steropianu czas 1,5 godziny, malowanie kamieni 1.5 godziny, kurczaki z butelek 1,5 godziny itd. przy czym 2 Panie ( młodsza i starsza która musiała mówic tej młodszej co ma robić w czasie zajęć skupiały sie na przygotowaniu rzeczy na następne zajęcia a gdzie jakieś zabawy z dziećmi?
Zorganizowane Mini disco dla dzieci obejmowało jeden konkurs krzesełek i jeden spiewanie pozostały czas to taniec z dziećmi (najwiecej było dzieci do lat 6 wiec mało które dziecko tańczyło (ludzie XXI wiek doba internetu naprawdę można sprawdzić jakie zabawy dla dzieci zorganizować a nie robić na odczep sie)
. Szukanie jajek wielkanocnych dla dzieci polegało na tym że ukryli 7 jajek dla dzieci (a dzieciaków około 20) która matka (bo dzieci się nie dopchały) pierwsza znalazła dla swojego to dziecko nie płakało a co z pozostałymi jak wytłumaczyć 4 latkowi dlaczego nie ma? a wystarczyło zamiast 7 duzych jajek kupic 30 małych tylko komus sie nie chialo myśleć.

Teraz coś o jedzeniu zaczne od minusów (nie licząc wielkanocnych potraw) przeciętne natomiast najwiekszy minus to kawa (chyba najtańsza jaka może być) nie dało się jej wypić po obiadokolacji w karcie widniał deser i był- owoce wiec jak już ktoś napił sie ochydnej kawy to mógł zagryść bananem.
sniadanie wielkanocne duuuży wybór jedzenia stół szwedzki i to było najlepsze w całym pobycie (ale ciasta fatalne), obiad spoko.drugi dzień sniadanie prawie to samo co zostało z niedzieli

Jeszcze plusy: blisko plaża, super Pan przy barze, miłe kelnerki i uśmiechnieta obsługa sprzątająca - czego nie można powiedzieć o Paniach z recepcji
Ogólnie podsumowując wyjazd wogóle nie wart swojej ceny. Do Hotelu na pewno nie wróce.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Daria D
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rok temu byłam tym hotelem zachwycona. Jednak teraz moja opinia zminiła się na gorsze. Pokoje oczywiście ładnie urządzone, czyste, wyposażone zgodnie ze standardem dla hotelu 3*, a nawet kilka rzeczy mają ponad. Niestety personel jest średnio miły, pewna Pani z działu Spa mierzyła mnie wzrokiem a inna Pani z recepcji mówiła do mnie podniesionym głosem. Jedzenie oczywiście wyśmienite. Ogólnie polecam na krótki pobyt.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, rosemarryyy
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy już kilka razy. Obiekt wymaga kilku poprawek i drobnych remontów ale ocena ogólna to dobry. Menu ok. Animacje ok. Położenie idealne... Bo kilka kroków od morza i pięknej plaży. Polecam

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, joanna z