“Nie polecam!”

Casa Nostra Ristorante e Pizzeria
Nr 4 wśród 47 Restauracje (Darłowo)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami oraz certyfikatem jakość TA 2019 trafilismy do Casa Nostra. Ciasto w pizzy wyglądało jak mrozone, smakowało jak maca.
Z włoską pizzą nie miało to nic wspolnego. Dodatki na pizzy uszły w tloku. Dorsz w cieście z frytkami i surówką zjadliwy. Ryba raczej stała koło ciasta a nie była w cieście. Nazwalabym to raczej panierka. Porcja dosyć mała. Żałuję,że nie przeczytałam opinii a popatrzyłam tylko na ogólną ocenę. Nie polecam!

Dziękujemy, 742martag

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz co roku odwiedzamy tą restaurację, niestety już któryś rok z rzędu mimo poprawy obsługi jesteśmy rozczarowani jedzeniem, które kilka lat temu było naprawdę świetne. Widac coś za cos. Pizza bardzo przeciętna, makaron z pieca mdly i niesmaczny. Kurczak w daniu dla dzieci suchy i chyba nie do końca świeży. A rachunek ponad 80 zl. Plus za miseczkę z wodą dla psa, to bardzo miłe. Ale to chyba ostatnia wizyta tutaj, bo w sumie chcieliśmy zjeść tak pysznie jak kiedyś.

1  Dziękujemy, vvena
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie miejsce dobrze znane i odwiedzane od kilku lat. Po tych wakacjach ostatni raz!!! W życiu nie spotkałam się z tak niekompetentnym personelem jak TU. Kelner PIOTR zasługuje na Oskara w kategorii najbardziej bezczelny kelner !!! Drodzy właściciele proszę zwróćcie uwagę kogo zatrudniacie, on jak powiedział jest U WAS sezonowo, a Wasza reputacja gaśnie na zawsze

1  Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano 2 września 2019

Centrum Darłówka, koniec sezonu - trafiliśmy do tego lokalu razem z rodziną. Pomimo nieco zakurzonych ścian i menu obłsuga bardzo sprawna i sympatyczna. Zamówienie było zrealizowane w "normalnym" czasie - może to dziewnie brzmi ale ani szybko, ani wolno. Potrawy (pizza, sałatka krewetkowa, makaron, lasagna) były bardzo smaczne i syte. Ceny bardzo konkurencyjne porównując z barami rybnymi itp. Warto rozważyć jako podstawowe miejsce na smaczny obiad, chociaż często jest duże obłożenie.

Dziękujemy, PytonMroczny
Zrecenzowano 1 września 2019

No cóż...po siedmiu latach czar prysł. Dzieciaki zajęły miejsce dla łącznie 6 osób ale jak się okazało trochę poza kolejką. Doszło do nieprzyjemnej sytuacji gdzie kelner o imieniu Piotr,sezonowy jak sam się określił, kazał nam samemu wyjaśniać to z innymi Klientami. Kiedy poprosiłem o spotkanie z menagerem,okazało się że już Pani nie ma. Nagle cud!!! Wyłoniła się zza rogu w pełnym ekwipunku kelnerskim i nawet nie próbuje złagodzić sprawy. Dostaliśmy nawet zakaz składania zamówienia bo i tak nie zostanie zrealizowane. Nigdy w życiu nie byłem w restauracji gdzie stwierdzono że mnie nie obsłużą. Wystarczyło złagodzić sprawę małym drinkiem i wszystko ok. Do tego nieuprzejmy sezonowy kelner kazał nam wyjść. Szanowni właściciele: wyprosiliście Gości którzy zostawili we włoskiej restauracji obok prawie 1 tys.złotych bo na 2 piwka usiadły 2 awanturujące się osoby. Szkoda, ale mimo jedzenia które zawsze nam pasowało muszę stwierdzić że personel bez kompetencji. Pani menager..proszę założyć białą koszulę i zająć się kierowaniem salą a sezonowy kelner Piotr...raczej do budy z kebabem.
Okazuje się że 30m dalej można równie dobrze zjeść.

1  Dziękujemy, Marek K

Casa Nostra Ristorante e Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bobolin, Zachodniopomorskie

Darłowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Casa Nostra Ristorante e Pizzeria? Podziel się wrażeniami!