“Zdecydowanie nie POLECAM!!!”

Casa Nostra Ristorante e Pizzeria
Nr 4 wśród 47 Restauracje (Darłowo)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie miejsce dobrze znane i odwiedzane od kilku lat. Po tych wakacjach ostatni raz!!! W życiu nie spotkałam się z tak niekompetentnym personelem jak TU. Kelner PIOTR zasługuje na Oskara w kategorii najbardziej bezczelny kelner !!! Drodzy właściciele proszę zwróćcie uwagę kogo zatrudniacie, on jak powiedział jest U WAS sezonowo, a Wasza reputacja gaśnie na zawsze

1  Dziękujemy, Katarzyna K

Zrecenzowano 2 września 2019

Centrum Darłówka, koniec sezonu - trafiliśmy do tego lokalu razem z rodziną. Pomimo nieco zakurzonych ścian i menu obłsuga bardzo sprawna i sympatyczna. Zamówienie było zrealizowane w "normalnym" czasie - może to dziewnie brzmi ale ani szybko, ani wolno. Potrawy (pizza, sałatka krewetkowa, makaron, lasagna) były bardzo smaczne i syte. Ceny bardzo konkurencyjne porównując z barami rybnymi itp. Warto rozważyć jako podstawowe miejsce na smaczny obiad, chociaż często jest duże obłożenie.

Dziękujemy, PytonMroczny
Zrecenzowano 1 września 2019

No cóż...po siedmiu latach czar prysł. Dzieciaki zajęły miejsce dla łącznie 6 osób ale jak się okazało trochę poza kolejką. Doszło do nieprzyjemnej sytuacji gdzie kelner o imieniu Piotr,sezonowy jak sam się określił, kazał nam samemu wyjaśniać to z innymi Klientami. Kiedy poprosiłem o spotkanie z menagerem,okazało się że już Pani nie ma. Nagle cud!!! Wyłoniła się zza rogu w pełnym ekwipunku kelnerskim i nawet nie próbuje złagodzić sprawy. Dostaliśmy nawet zakaz składania zamówienia bo i tak nie zostanie zrealizowane. Nigdy w życiu nie byłem w restauracji gdzie stwierdzono że mnie nie obsłużą. Wystarczyło złagodzić sprawę małym drinkiem i wszystko ok. Do tego nieuprzejmy sezonowy kelner kazał nam wyjść. Szanowni właściciele: wyprosiliście Gości którzy zostawili we włoskiej restauracji obok prawie 1 tys.złotych bo na 2 piwka usiadły 2 awanturujące się osoby. Szkoda, ale mimo jedzenia które zawsze nam pasowało muszę stwierdzić że personel bez kompetencji. Pani menager..proszę założyć białą koszulę i zająć się kierowaniem salą a sezonowy kelner Piotr...raczej do budy z kebabem.
Okazuje się że 30m dalej można równie dobrze zjeść.

1  Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Kolejki oczekujących na wolny stolik jak najbardziej zasłużone. bardzo smaczne pizze, pyszne kurczak i spaghetti.

Dziękujemy, zipova
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami i kolejka do restauracji postanowiliśmy zjeść w Cosa Nostra obiad . Miła obsługa szybko wskazała nam stolik . Wystrój sympatyczny, szybko przyjęto od nas zamówienie , zostaliśmy uprzedzeni , że czas oczekiwania na pizzę to ok 40 min . W menu wybór makaronów , pizzy, sałatek , przystawek i dań głównych różnorodny i szeroki . Zamówiliśmy 3 makarony oparte o sos pomidorowy i 1 o sos ze śmietaną . Makarony nie al dente , w wersjach z pomidorowym sosem talerz wypełniało chyba całe pudełko kwaśnej pulpy pomidorowej do której dodano tenże za miękki makaron i resztę dodatków których smak było trudno rozpoznać . Makaron z pastą truflową bez szału ale do zjedzenia choć sosu śmietanowego było znowu w nadmiarze .
Naprawdę zepsucie makaronu penne arabiata to duża sztuka lub zwykle niechlujstwo - wydanie tak kwaśnego bez smaku sosu pomidorowego to karygodne niedopatrzenie szefa kuchni !!!!

Dziękujemy, tomaszm441

Casa Nostra Ristorante e Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bobolin, Zachodniopomorskie

Darłowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Casa Nostra Ristorante e Pizzeria? Podziel się wrażeniami!