“Obiad”

Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar
Nr 15 wśród 47 Restauracje (Darłowo)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie rewelacyjne,pieknie podane.Obsługa ok,bez szaleństwa.Lokalizacja co prawda na miji zamknietym osiedlu ale warto.

Dziękujemy, Marilyn2459

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Elegancko urządzona restauracja z wyszukanym menu. Ceny jak na kurort przystało, ale jakość również wysoka. Spaghetti bolognese bdb, makaron z łososiem bdb, makaron z kurczakiem i suszonymi pomidorami bdb. Świeże, przyprawione ze smakiem.

Dziękujemy, 781darian
Zrecenzowano 16 kwietnia 2019

Bardzo miło spędzony czas z rodziną. Odwiedziliśmy restaurację dwa razy i zostały nam przemiłe wspomnienia.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, janiszek23
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy z rodzina do restauracji i chcieliśmy zająć miejsce lecz mila Pani kelnerka powiedziała, że czas realizacji zamówienia ok 50 min. Postanowiliśmy złożyć zamówienie ( nawet zapłacić z góry ) i chcielismy przyjść za 30-40 min. Dla sympatycznej Pani kelnerki nie był to problem i powiedziała, że już rezerwuje stolik a zapłacimy po posiłku. I wówczas pojawił się On !!! ( zapewne ważniejszy od Pani kelnerki). Wyraz twarzy z wyraźnym deficytem IQ i z arogancją w głosie zakomunikował, że jak wyjdziemy a ktoś między czasie się pojawi to On stolika dla nas trzymał nie będzie. Zapyałem z troską w głosie czy to jakiś żart a pan z powagą powiedział, że to oczywiste jak nas nie będzie to nie może zrobić inaczej. Przykro mi lecz nigdy więcej moja noga w tym lokalu nie stanie. Dobór personelu w takim miejscu jest nie mniej ważny niż jakość posiłków.

Termin wizyty: luty 2019
5  Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój, muzyka idealnie. Jedzenie no coż: kaczka chłodna, twardawa z tłustą wcale nie chrupiąca skórą cena 44 zł; nuggetsy dla dzieci w sztucznej panierce z sączacym się tłuszczem. Toaleta dla inwalidów to graciarnia, dodatkowy magazynek co jest skandaliczne. Miło, ładnie, ale już tu nie przyjdziemy.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Irmina S

Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bobolin, Zachodniopomorskie

Darłowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Baltic Korona Restaurant & Cafe Bar? Podziel się wrażeniami!