Darłowo
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Ośrodek fajny, położony tuż przy zejściu na plaże. Oddalony od centrum miasta z jakieś 5-10 min spacerem. Nie wiem jak inne pawilony ale główny budynek Jantar jak najbardziej w porządku, pokoje odnowione, ładne i czyste. Duży plus za basen-warto wykupić karnet i korzystać. Dużo animacji prowadzonych na basenie, konkursy, zawody, po południu tez zawsze coś się działo (pokaz ognia, iluzjonista, itd). Jedzenie ok, czasem dania obiadowe mogłyby być bardziej urozmaicone ale w sumie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Ogólnie polecam i na pewno tu wrócę

1  Dziękujemy, Anawrocka
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Pokoje standard średni. Przydało by się odnowić i nowocześnie zrobić, ale są bardzo czyste. Panie pokojowe bardzo dbają o porządek i czystość. Zawsze są pomocne i uśmiechnięte.
Kuchnia pyszne dania gotuje. Dla każdego coś dobrego się znajdzie.
Kelnerki bardzo bardzo miłe. Szczególnie pani Krysia uśmiechnięta, pomocna,dba o każdy szczegół, aby klient był zadowolony. Nasze dzieci też ją uwielbiały.
Basen bardzo fajny i czysty. Morze za wydmą.
Animacje dla dzieci są w ale to już zależy od animatorki, niestety nie każda ma to coś do dzieci.
Magda

1  Dziękujemy, magda12345678901
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Obiekt stanowi kompleks wakacyjny /ja byłem 1 noc służbowo, nocleg w hotelowcu/ pokój bardzo ładny, czysty, zadbany z tv, czajnikiem i lodówką, łazienka czysta, ładna, ręczniki, kosmetyki, miska, suszarka na pranie. Przebywanie w pokoju było przyjemne. Otoczenie zadbane, w kompleksie są basen, parking, place zabaw dla dzieci, zadaszone i przeszklone patia oraz inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Obiekt raczej dedykowany pod rodziny z dziećmi ale poza sezonem ścisłym myślę że świetnie wypoczną osoby starsze. Śniadanie-szwedzki stół - wypas. Lokalizacja wakacyjna świetna przy wejściu na ładną plażę. Obiekt chyba sezonowy.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Andrzej011
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

wspaniała lokalizacja,pokoje rewelka codziennie sprzątane,obsługa cudowna , miła i pomocna,śniadania obiadokolacja pyszna jak w domu ,tyle,że 100 razy więcej.Dosłownie wszystko znajduję się na miejscu ;lody .gofry kawa,pizza. bar .Basen super ciepła woda, codziennie czyszczony i dezynfekowany!!!!!,do tego animatorzy cudowni młodzi ludzie , którzy naprawdę znają się na zabawie DZIECIAKI SZALAŁY,aż żal wyjeżdżać.napewno wrócimy za rok jak się uda hi hi,naprawdę POLECAM GORĄCO

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, robertkulas
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce dla rodzin z dziećmi.
Położenie - nad samym morzem, plaża bardzo szeroka, czysta. Nawet w upalne dni nie jest zatłoczona. Ośrodek leży około 800m od sklepów, straganów co uważam za wielki atut ponieważ jest cicho i spokojnie. Do pobliskich sklepików i restauracji można dojść wzdłuż lasu spokojna droga, gdzie raz na jakiś czas przejeżdża auto. Cała okolica spokojna można spacerować z dziećmi, brak ruchliwej ulicy i wdychania spalin. Podsumowując sama miejscowość bardzo ładna, zadbana i pełna uroku.
Ośrodek - bardzo stary widać, że właściciele bardzo się starają odnowić pokoje, jednak jeszcze dużo pracy trzeba włożyć w remont. Ja urlop spędziłam w części Meduza pokój składał się z dwóch oddzielnych sypialni, aneksu kuchennego (dostępne szklanki, sztućce i talerze), łazienki z prysznicem oraz dwa balkony z widokiem na boisko. Ogólne wrażenie pokoju średnie, duży plus dla personelu sprzątającego bardzo się starają i jest czysto. Ręczniki, pościel, łóżeczko turystyczne dla dziecka wszystko czyste ale np. w szafie brak drzwi, wykładzina brudna, łazienka z toaletą słabo wypada.
Dla dzieci - bardzo dużo atrakcji, cały czas się coś dzieje. Moje dzieci nie chciały wychodzić z ośrodka. Nawet podczas brzydkiej pogody dostępna jest sala zabaw dla dzieci duża, czysta, dużo zabawek, telewizor. Animatorki bardzo słabe.
Basen przed ośrodkiem bardzo ładny, czysty, dużo atrakcji.
Jedzenie - śniadania bardzo dobre, produkty regionalne. Obiady dobre, zjadliwe chociaż mogłoby być lepiej jak za ta cenę.
Personel - bardzo miły, pomocny, widać, że bardzo się wszyscy starają. Jedyny mały minus dla animatorek bardzo znudzone swoją pracą. Nie wiem czy jest taka możliwość zapłacenia animatorką za opiekę nad dzieckiem, należałoby się dowiedzieć. Panie ewidentne zajmowały się wybranymi dziećmi (jedna dziewczynką).
Podsumowując miejsce bardzo ładne, personel bardzo miły, jedzenie ogólnie dobre.
Najważniejsze dla mnie, że dzieci były zachwycone i nie chciały wracać do domu. Polecam dla rodzin z dziećmi szczególnie małymi. Ja napewno wrócę.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, marzena-re