“Polecam”

Tivoli Darłówko Pizzeria
Nr 4 wśród 46 Restauracje (Darłowo)
Opis: Najlepsza pizza i kuchnia włoska w Darłowie. Pyszne wina, profesjonalna obsługa i urokliwy wystrój z dużą ilością antyków. Zapraszamy na posiłek przy klimatycznej muzyce i w miłej atmosferze :-)
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo fajna pizzeria, lokal kameralny, sprawna i sympatyczna obsługa. Pizza na cienkim cieście, dobrze wypieczona, bardzo smaczna :)

Dziękujemy, Wiktor S

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Podczas wizyty w tej pizzerii spróbowaliśmy aż 4 różnych rodzajów pizzy i każdy nam smakował. Sosy do pizzy czuć że robione na miejscu, smakują bardzo dobrze. Obsługa miła.

Dziękujemy, Ola S
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Podczas wakacji kilka razy jedliśmy tutaj pizze i muszę powiedzieć że jest bardzo smaczna, czuć że składniki świeże a ciasto cienkie. Polecamy

Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie. Pizza na cienkim ciescie. Typowo wloska- malo dodatkow. Ceny srednio-wysokie. Dosc dlugi czas oczekiwania na podanie- ok 40 minut. Przyjemnie.

Dziękujemy, natalia p
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pizza bardzo smaczna, praktycznie identyczna jaką jedliśmy w Rzymie na wakacjach. Obsługa miła a ceny ok. Polecamy

Dziękujemy, Zofia P

Tivoli Darłówko Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Darłowo, Zachodniopomorskie

Darłowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Tivoli Darłówko Pizzeria? Podziel się wrażeniami!