“Polecam”

Tivoli Darłówko Pizzeria
Nr 2 wśród 47 Restauracje (Darłowo)
Opis: Najlepsza pizza i kuchnia włoska w Darłowie. Pyszne wina, profesjonalna obsługa i urokliwy wystrój z dużą ilością antyków. Zapraszamy na posiłek przy klimatycznej muzyce i w miłej atmosferze :-)
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo fajna pizzeria, lokal kameralny, sprawna i sympatyczna obsługa. Pizza na cienkim cieście, dobrze wypieczona, bardzo smaczna :)

Dziękujemy, Wiktor S

Zrecenzowano 2 września 2019

Fantastyczna pizza, dawno nie jadłam tak dobrej, super sosy. Pizzeria godna polecenia, ceny ok a obsługa miła.

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Podczas wizyty w tej pizzerii spróbowaliśmy aż 4 różnych rodzajów pizzy i każdy nam smakował. Sosy do pizzy czuć że robione na miejscu, smakują bardzo dobrze. Obsługa miła.

Dziękujemy, Ola S
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Podczas wakacji kilka razy jedliśmy tutaj pizze i muszę powiedzieć że jest bardzo smaczna, czuć że składniki świeże a ciasto cienkie. Polecamy

Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Nasza ulubiona pizzeria w Darłowie, jak jesteśmy na wakacjach zawsze tu wpadamy. Bardzo dobra pizza, miła atmosfera i sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, Asia D

Tivoli Darłówko Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bobolin, Zachodniopomorskie
Darłowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Tivoli Darłówko Pizzeria? Podziel się wrażeniami!