Zapisz
Mała, ale z pięknym widokiem

Latarnia nie jest wysoka, ale warto wejść dla samego widoku na plażę i morze. Bilet normalny 8zł... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 października 2020
Monika C
Ładne widoki

Latarnia jest niska, ale mimo tego warto na nią wejść, widoki na port i morze są przepiękne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 lipca 2020
Ro R
Walim, Polska

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe. Z góry roztacza się świetny widok choć latarnia nie jest zbyt wysoka. Dzięki temu jednak nikomu nie powinno sprawić większej trudności wejście na górę :)

Dziękujemy, Anke94
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Mala latarnia wiec i widok slaby ale z braku wiekszej ilosci atrakcji mozna wejsc i zalukac co tam widac.

Dziękujemy, Zelkin1
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce, warto odwiedzić rano lub późnym popołudniem żeby uniknąć kolejek mimo to gorąco polecam.

Dziękujemy, MarcinBanaszek
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Trzeba przyjść i zobaczyć. Położona w zasadzie przy samej promenadzie i przy wejściu do portu. Nie jest wysoka, ale widoki całkiem ok

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Lukasz8dosz
Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem pod latarnią i zwiedziłem ja naokoło jest bardzo ładna. Otoczenie też niczego sobie. Wada mojej oceny jest taka że nie poznałem pełnego potencjału miejsca byłem tu 31 marca no i było zimno oraz wiał wiatr z 65 kilometrów na godzinę.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, VisitorKiezix