Darłowo

“Najlepsze miejsce w Darłówku od zawsze👍👍👍”
Smażalnia Ryb Atol — recenzja

Smażalnia Ryb Atol
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Darłowo)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od wielu wielunianie najlepsze miejsce w Darłówku. Zawsze świeżo pysznie i miło. Duży wybór dań rybnych, miła obsługa i krótki czas oczekiwania. Lokal przytulny trzeba koniecznie tu wpaść będąc w Darłówku

Dziękujemy, asia80dar

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy flądrę wraz z zestawem surówek oraz frytkami. Flądra okazała, bardzo dobrze usmazona. Surówki również bardzo smaczne i jest ich sporo,więc pozytywne zaskoczenie. Duże porcje. Wszystko na plus. Krótki czas oczekiwania na początku września mimo ruchu. Polecam

Dziękujemy, 742martag
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie. Pyszne świeże surówki i ryby. Sama nie wiem co lepsze:) fajnie, że można wejść z psem. Przy brzydkiej pogodzie to zawsze pewien kłopot

Dziękujemy, vvena
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świeża, pyszna, wysokiej jakości rybka pod wieloma postaciami. Menu zarówno obiadowe jak i kolacyjne. Pychotka!!

Dziękujemy, hottomasz
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z rodziną 2+3. Zamówiłam flądrę, mąż mintaja, dzieci łososia i dorsza. Moja flądra była ogromna, ledwo jej podołałam- w delikatnie panierce, bardzo smaczna. Mąż uznał mintaja za mrożonego. Dzieciom zamówiłam małe porcje, a i tak był problem ze zjedzeniem- choć smaczne, frytki i tak grały pierwsze skrzypce. Bardzo duże porcje surówek. Jako dodatek tylko frytki ;(

Zapłaciliśmy 150 zł.

Samoobsługa, płatność tylko gotówką, lokal wewnątrz urządzony jak w porcie rybackim, przyjemnie. Ładnie pachnie- nie czułam oleju, czy innych brzydkich zapachów.

Dziękujemy, joannajak

Smażalnia Ryb Atol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bobolin, Zachodniopomorskie

Darłowo, Zachodniopomorskie

Dąbki, Zachodniopomorskie
Darłowo, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Atol? Podziel się wrażeniami!